Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az új főnököm azt mondta...

Az új főnököm azt mondta nekem, hogy üljek vissza a helyemre. Ez szerintetek korrekt vagy ovis szint?

Figyelt kérdés
Alapjáraton egy olyan munkát végzek ahol javarészt ügyfelekkel dolgozunk de emailen keresztül. Épp nem volt munka illetve nem volt semmi sürgős elintéznivaló és átsétáltam (10 méter) munkatársaimhoz beszélgetni egy kicsit.

2019. máj. 9. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb főnök ilyenen problémázik. Én az elmúlt 2-3 hétben háromszor lettem leszúrva beszélgetésért. Ebből 2 ráadásul munkával kapcsolatos volt...

Nálunk ilyen a főnök. Szeret néha mindenkire rászólni, mert úgy érzi, hogy így éreztetheti, hogy ő a főnök. Az ember bólogat rá párat és pár hét után más emberrel kezdi ezt. Akinél érzi, hogy megalázkodik, arra rászáll. Rám a többiekhez képest visszafogottan szokott szólni, mert tudja, hogy simán elmehetek és olyan részlegen vagyok, ahova nem fog pár hét alatt új munkaerőt találni. Sőt, esélyes, hogy pár hónap alatt sem. Lődd be a saját értéked és állj a dologhoz ettől függően.

2019. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Korrekt, munkaidőben nem trécselünk.
2019. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát de ha nincs munka akkor az miért probléma? Valahol a morált is fenn kell tartani, nem?
2019. máj. 9. 13:22
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
A semmi sürgős is munka, azt is el lehet végezni addig, ameddig nincs sürgősebb. :-)
2019. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

A nem sürgős munka már nem is elvégzendő?

Lett volna munkád, nem dolgoztál, miért még neked áll feljebb?

2019. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Azzal, hogy Te odamész a munkatársaidhoz, mert Neked épp nincs munkád (vagy esetleg hamarapp beértél vagy már végeztél aznapra), lehet nekik lenne épp. Lehet, Te épp ott hagyod a nem sürgős munkát vagy a nulla munkát, hogy beszélgess egy kicsit a kollégákkal, de valaki meg épp benne van valamiben.


Ha épp a Ti csapatotokban nincs semmi meló, lehet egy másik csapatot vagy más embereket zavartok a beszélgetéssel.


Ha meg mindenki cseverészik, a nem sürgős munka áll; ez a másik.


Azt szeretik egy irodában, ha dolgoznak, a beszélgetés pedig a szünetben, odakint intézendő.

2019. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Egyes kivételével egyetértek a többiekkel. Nem is értem, hogy valakinek hogy nem alap az, hogyha “nincs semmi sürgős” akkor trecsel, minthogy találjon magának feladatot. Jogosan szólt a főnök, ez nem disputa kör, nem a csevegésért kapod a pénzed.
2019. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Hú... Párszor már láttam, hogy emlegetik az oldalon a munkamániásokat, de eddig nem futottam még bele egyikükbe sem. A felettem lévő válaszolók tényleg 8 órából kereken 8 órát dolgoznak? Nincs fél percük megkérdezni a másikat, hogy milyen volt a meccs, kaja után nem említik meg, hogy jó volt a kaja? Ha zuhogó esőben beérnek, akkor nem teszik szóvá, hogy milyen rossz az idő? Na, ne már.
2019. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj de jó.. Végre egy normális ember (8-as). Köszönöm. :D
2019. máj. 10. 00:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egy igazi semmirekellő mentalitasu emberke. 9 es, beszélgetésre maximum az ebédszünet való. Olyan nehéz elképzelni, hogy 8 órából 8 at kell dolgozni?? Hol dolgozol te közmunkán? Sőt, elmondom, hogy a műszak letelte után sem esik csak úgy ki az ember kezéből a munka, be kell fejezni, amibe benne vagy. Utána mész haza.
2019. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!