Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy a munkahelyen olyasmit kellett csinálnotok, amire nem voltatok felkészülve?

Figyelt kérdés
Mert pl az iskolák elvégzése, a tanulmányok, vagy a tanfolyamok, munkahelyi továbbképzések során nem esett róla szó és még nem kellett a munkahelyen sem ilyesmit csinálni korábban. És hogyan kezeltétek a helyzetet?

2019. máj. 11. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülnék, hohy tanultam valami újat!
2019. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*hogy
2019. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
Ha kollégától megtanulható, akkor keresnék mentort. Ha ez nincs, akkor tankönyvet.
2019. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult. Utána kellett járnom dolgoknak, témához kapcsolódó anyagokat elolvasni, hogy meg tudjam oldani azt a bizonyos feladatot, picit több időbe telt, de elvégeztem, és legközelebb már ezt is tudom.
2019. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Friss gépészként ott voltam hagyva, a gépeket nem nagyon láttam még szétszedve előtte. Senki nem tudott jönni segíteni, úgyhogy kénytelen voltam egyedül szétkapni a bekrepált masinát és rájönni, mi a gond meg hogy tudom megjavítani. Szerencsére nem volt bonyolult, de kívülről és elsőre ez nem látszott, úgyhogy azért féltem rendesen, de hát nem volt ilyen kérdés, a termelésnek mennie kellett, úgyhogy muszáj voltam nekiállni a minimális tudásommal. Tapasztalatnak és önbizalom növelőnek jó volt.
2019. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Rengetegszer van ez, emellett a mai világban az embernek univerzálisnak kell lenni sajnos. Nehezen kezeltem/kezelem, de mit lehet tenni a lázadáson kívül? El kell látni a feladatot, ami vagy sikerül, vagy nem, de legalább megpróbáltam...
2019. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!