Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az hátrány lehet állásinterjún...

Az hátrány lehet állásinterjún, ha nem vagyok olyan beszédes?

Figyelt kérdés
Introvertált vagyok. Ezt mondhatom nekik?
2019. máj. 12. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ milyen àllàs. Még betanitott munkànàl se szeretik az ilyet. Tapasztalat.
2019. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Egy interjún ez hogy derül ki? Kérdéseket kapsz, amire kerek, összetett mondatokban kell válaszolni. Ha kérdésed van, fel kell tenni. Ennyi. Az interjún nem az introvertáltság miatt nem mész át.
2019. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább vennélek fel téged, mint egy dumagépet. Persze csak ha nem az kell a melóhoz.
2019. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állásinterjún nem csevegni kell, hanem esetleg kérdeznek tőled párat, válaszolni csak tudsz. Meg te is kéredzel pár dolgot, ami érdekel, ehhez nem kell extrovertáltnak lenni. Az viszont másik dolog, hogy a munkatársak mit szólnak hozzá, ők sokkal inkább hajlamosabbak kinézni téged emiatt.
2019. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan állásokat pályázz meg, ami illik az alkatodhoz. Aki befelefordulóbb annak nem való az értékesítés, sok meetinggel járó teammunka. Multinál lehet mondjuk egy jó üzleti elemző, aki adatokból írásos jelentéseket készít vezetésnek, vagy szabadúszóként fordító.
2019. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!