Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakivel egy gyàrban...

Ha valakivel egy gyàrban semmit nem tudnak kezdeni mert nem tudja csinàlni a munkàt akkor sokszor lecseszik vagy azonnal kirúgjàk?

Figyelt kérdés
Én elég értetlen meg szerencsétlen tudok lenni. Mi lesz ha igy jàrok?? Ez nem olyan gyàr ahol csak egy valamit csinàlsz itt sok mindent kell sajnos. Làttam mi csinàlnak és kénytelen voltam vàllallni. Mert màshova fel se vettek.

2019. máj. 12. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem te tettél fel vagy 8 kérdést már erről....?! Azóta se békéltél meg a helyzettel?! Nem semmi..


3 hónap próbaidő van, azalatt bármikor, indoklás nélkül elküldhetnek. De ha nem vettek fel máshova, össze kéne szedni magad. Mindenért nem fognak lecseszni, főleg az elején. De ha azt látják, hogy lusta vagy és nem is próbálkozol, akkor természetesen kivágnak.

2019. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ hol. Lehet a soron rossz szemmel nézik ha nem tartod a normát, de ahol pl. nem sori munka van, mindig lehet találni az összeszereldében olyan munkafolyamatot amit egy 5 éves gyerek is megcsinál, és norma sincs rá. (nem, az 5 éves gyereket nem viccből írtam, megtörtént események alapján írom) Ahol dolgozok az aki rosszul dolgozik vagy igazából teljesen alkalmatlan komolyabb gyári melóra, azt rehabos (10 forintos) melóra adjuk ahol 1 dolgot kell csinálni. Kidobni nem akarjuk őket, mert helyette nem lesz senki, max ukrán. Szóval helyfüggő.
2019. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először leteremtik párszor, utána, ha teljesen életképtelen, repül.
2019. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó ég, hány kérdést fogsz még kiírni ugyanerről?
2019. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!