Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tesco diákmunka arufeltolto?

Tesco diákmunka arufeltolto?

Figyelt kérdés
Lany vagyok és szeretnék Tescoba diakmunkara menni arufeltoltonek, aki esetleg volt mik a tapasztalatok? Munkaruha van? Ha van nekem kell megmondanom a méretemet? Mit kell csinálni? Nagyon megterhelő?
2019. máj. 12. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy pólót szokott adni a meretedben a diákszövetkezet akinél vagy,mindig hosszú nadrágot és zárt cipőt kell húzz,de az már a sajátod

Nap elején gyülekeztek a raktárban és az eppen aktuális vezető beosztja melyik reszen leszel,pl edesseg,vegyi stb,aztan le kell szedni az arukat a polctetorol ha kifer vagy a raktarbol kitolni a rolli kocsit ami hozzad tartozik es kipakolni a polcra az arukat...a nehezsege attol fugg melyik osztalyra leszel beosztva,mas nehez konzerveket pakolni meg kozmetikas cikkeket....

En arufeltoltokent kezdtem,jartam mar tobb tescoban is,volt amelyikbe szivesen mentem a kozosseg miatt volt ahova kevesbe de mindenhol volt egy ket jofej,meg viszonylag sok a diak ami meg jo,veluk lehet beszelgetni..csak nem munkaidoben mert azt nem szeretik:D en jelenleg penztaros vagyok ott,nekem ez jobban bejott... ha esetleg meg lenne kerdesed irj nyugodtan:)

2019. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Munkaruhát a diákszövetkezettől kell megvenned, tescos póló és jelvény, ami kb 2-3000 Ft. Ezenkívül, fekete nadrág és sötét cipő kell, ajánlom a kényelmesebb cipőket, mert nem valami kellemes sokat állni. Méretet lehet választani.

Egyszerűbb dolgokat kell tenned: kartondobozokat hajtogatni, árukat és dobozait pakolgatni a raktárban, tölteni pultokra, szétpakoltalat újrarendezni, de a keményebb feladatokat a fiúknak osszák, pl ahol nehezeket kell pakolni.

Hozzá lehet szokni, elején nyilván nehéz. Figyelned kell, hogy a pultokon az áruk rendbe legyenek, hívnak a raktárba, folyton lábon kell lenned, unatkozni nem fogsz.

Elején nekem is nehéz volt, de el lehet lenni, ha elfoglalod magad.

Annyit ajánlok, hogy ha jó vagy számolásban kasszázni menj, egyrészt jobban keres, nem is ugráltatnak annyit és gyakrabban lesz munkád. Szinte mindenki árufeltöltőnek megy, emiatt nem biztos, hogy fogsz tudni hetente dolgozni, de a kasszásokat folyton hívják, én is váltottam anno.

2019. máj. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha még aktuális ugyanazt gondolom és mondom, mit az előző két válaszoló. Annyit még hozzátennék, hogy nagyban függ sok minden attól is, hogy kivel leszel. Alapjában véve vannak nagyon kedves dolgozók, akik előnyben részesítik azt, hogy elmagyarázzanak mindent ahhoz hogy el tudd végezni a munkád és se neked sem pedig nekik ne legyen ebből probléma. Azonban a másik fajta dolgozó az, aki úgy gondolja, hogy magadtól kell mindent megtanúlni és ha valamit rosszul csinálsz, akkor jól le lehet szídni. Nyilván ebben az esetben vannak egyszerűbb
2019. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyilván ebben az esteben vannak egyszerűen elsajátítható feladatok, de a nehezebbeknél ez gond lehet. Végeredményben azt gondolom, hogy ha valakinek szüksége van a pénzre nem csak azért keresi, hogy el tudja pazarólni, akkor az elmehet a tescoba, de ha nincs elég kitartásod akkor mondj le róla.
2019. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!