Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan kollégával, aki mindenen csak vihog?

Figyelt kérdés

Nem lehet együtt dolgozni vele, valamit mondok neki, meg se várja, hogy befejezzem, kiforgatja a szavakat, és vihog rajta, illetve a saját "humorán" (mert nevetésnek ezt nem nevezném) ahelyett, hogy odafigyelne, és megvárná, hogy normálisan végigmondjam.

A saját munkáját egyébként elvégzi, ezért a főnököt nem érdekli, oldjuk meg. De mit csináljunk, ha normálisan hozzá szólni nem lehet? Nem csak velem ilyen, hanem szinte minden kollégával. Játsza az idiótát, csak nem tudom mire jó ez, és mit lehet vel ekezdeni.


2019. máj. 13. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ha jól végzi a munkáját, meg kell próbálni kijönni vele és nem szólni hozzá, csak ha nagyon muszáj
2019. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Sajnos semmit, ilyenkor elkezdődik a ki bírja tovább idegekkel "játék". Hiába is szóltik mindig vannak kegyeltek akiknek szabad maradni, aztán vagy te állsz tovább vagy valami óriási szerencse folytán őt léptetik elő pl és akkor elkerül onnan :D
2019. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen ismerősöm NAGYON RÉG, aki vihogórohamot kapott azon, hogy beleharaptam egy banánba lány létemre... -_- Felemelő társaság volt, mit ne mondjak.

Nem tudsz vele mit tenni, minél kevesebbet szólsz hozzá. Semmi trécselés, max munkaügy.

Vérmesebb kollégák egy idő után úgyis elkapják, és megmagyarázzák neki, hogy kispajtás, durvára nem vicces, befejezed, vagy befejezed, de nem vagyok benne biztos, hogy ez célravezető lesz...

2019. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Le kell fejelni.
2019. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

#4:

Téged is.

2019. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vihogjatok rajta ti is, amikor megszólal.
2019. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele beszélgetni. Ha megkérdi miért nem beszélgetsz vele, vihogd képen.
2019. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem szólok hozzá amúgy, mert nincs közös témánk, néha viszont muszáj munka ügyben, ha ritkán is, de nem tudom kikerülni.

Ezért is idegesít, hogy én haladnék, és komolyan beszélek hozzá, ő meg nem vesz komolyan, tehát ezzel engem hátráltat. (meg önmagát is, de ez a része engem nem érdekel)

2019. máj. 14. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 köszi, feldobtad az estém :D :D :D
2019. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Am nekem is volt egy hasonló kollegám régen, a főni kedvence volt.
2019. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!