Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A 170 ezres nettó fizetés...

A 170 ezres nettó fizetés jónak számít vidéki nagyvárosban?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
22%
Ez sehol sem szamit jonak. 500 euro.
2019. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Ezt miért tőlünk kérdezed???


Te személy szerint meg fogsz tudni élni belőle?

Tudod ebből finanszírozni az életedet olyan szinten amilyenen szeretnéd?


Ha igen a válaszod, akkor miért is fontos hogy "BogiSanyi44" nevű felhasználó mit mond?


Tuti hogy jön majd olyan válaszadó aki azzal pózerkedik hogy ő ennyit hagy ott borravalónak az étteremben...


Más meg azzal jön majd, hogy ennyiből ő másik három emberrel is jól elélne.


A lényeg, hogy neked megfelel-e?


Én személy szerint kb ezt tartom megfelelő kereset alső határának. Minden alapvető igényedet kielégítheted, nem kell alapvető dolgokból nélkülöznöd, van lehetőséged egy stabil, állandó életre. Persze ez egyedül lakásra vonatkozó megállapításom.

Ha van egy párod, aki szintén ekörül keres, akkor bőven jól élhettek.

2019. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ.

Ha semmiféle szakképzettséget nem igénylő betanított munka, akkor annyira nem rossz.

2019. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ:

-mennyire keményen dolgozol meg érte?

-napi hány óráért?

-szellemi vagy fizikai munka?

-hány műszakos?

2019. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol.

Győrben, Fehérváron átlag alatti, de pl. Szegeden meg Miskolcon totál jónak számít.


A Budapesten kívüli helyeken ne vegyük már egy kalap alá. Van különbség Győr meg pl. Salgótarján között. Komárom-Esztergom és Békés megye között. Nem is kicsik.

2019. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Az a szomorú hogy ebben az országban ez egy releváns kérdés. A válaszom az, hogy igen, sajnos vidéken a 170 nettó szinte jónak számít.

De abszolút értékben(!) (legyen bármi is a munkád biztosan ki merem jelenteni, hogy) ez nagyon kevésnek számít és bármelyik nyugati országban többet kapnál ugyanezért a munkáért.

2019. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Én pesten keresek ennyit, jól elvagyok belőle. Mondjuk egy dolog, hogy utolhára 10 éve kerestem ennnyit, de egyszer fent egyszer lent 😊
2019. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
170 netto ??? :D Annyiért fel se kelek inkább . Szerintem nagyon kevés . Bár ha 8 általánosod van , akkor nem rossz !
2019. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én még sosem kerestem ennyit, és örülök neki, de csomóan lesajnálnak, vagy vigasztalni próbálnak, hogy majd jobb lesz... Meg ilyenek, ami elég rosszul esik.

Jó munka, irodai, csak hétköznap, 8 órában, ha van túlóra néha, akkor le lehet csúsztatni. Még a bérletemet is 100%ban fizetik. És sokszor dicsérnek, jó a hangulat.

2019. máj. 13. 21:07
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem rossz.

De sok mindentől függ.

2019. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!