Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te benn maradnál irodában így...

Te benn maradnál irodában így helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Közös légtérben mindannyiunkat elért egy influenzaszerű vírus. És megkértek, ha tudok én maradjak benn ügyelni, ha bírok.

Te ebben az esetben nemet mondtál volna?



2019. máj. 14. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Egylégterü irodában dolgozok.


Ha lett volna valami programom, ami halaszthatatlan, akkor elmondtam volna a vezetőségnek.


Azzal az indokkal, hogy beteg a fél iroda nem mondtam volna nemet. Alapból eltöltöttem volna köztük nyolc órát a munka miatt, nem hinném, hogy az a plusz X óra sokat beletenne a dolgokba :D

2019. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze úgy maradtál volna ha már te is beteg vagy?
2019. máj. 14. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan beteg vagyok, hogy a lábamon alig állok, akkor alapból be se megyek dolgozni, tehát bent se tudok maradni túlórázni.
2019. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az egészségem vagy valami fontos program nem gátol, maradtam volna.
2019. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Személyszerint nem. :)
2019. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

HA az összes idióta beteg hazamegy végre, és nem terjeszti tovább a bacijait, akkor talán.

Ha bent ülnek fertőzően, akkor 10000%, hogy nem.

Nem is értem az ilyeneket, hogy miért jó összefertőzni az egész irodát...

2019. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom sok ember miert hiszi azt hogy rabszolgatarsadalomban elunk. Munkavallalo vagyok es nem rabszolga aki ha egeszseges maradektalanul hianytalanul pontosan ellatja a feladatköreit. Viszont ha lebetegszem eloterbe helyezem magam mert az egeszseg barmekkora penzosszeget most mar felulir a szemembe. Míg fiatalabb voltam en is hajtottam a cég mindennekfelett megakartam mutatni hogy eros fabol faragtak es 45 fokos lazzal is alltam a sarat akkor még lehetett bohoc dumákkal motivalni a honap munkatarsa stb lehetsz ha igy ugy amugy premium jutalek stb stb. Ma mar ezek bizony nem motivalnak ahogy telnek az evek felertekelodnek dolgok foleg az egeszseg amibol csak egy van es vigyazni kell ra egesz eletunkben.Sajnos egy egyszeru nathabol is lehet szovodmeny es a testem ezerszer fontosabb mint barmelyik rabszolgatarto ceg elvarasai. Nem akarok mar magyarazni, elfoggadtatni, megfelelni. Elvegzem a kepessegeimnek megfeleloen a feladatokat mindig minoseget adok ki a kezembol ez azt hiszem eppen eleg, akinek nem..hat sajnalom.
2019. szept. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!