Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Női kamionsöfőr? Tapasztalatok...

Női kamionsöfőr? Tapasztalatok, tanácsok, vélemények? 22n

Figyelt kérdés

Idén végzek az egyetemen és már most tisztában vagyok azzal, hogy ha találnék is helyet a szakmában, valahogy megélnénk, de nem tudnánk gyüjteni. Márpedig nekem nagy álmom egy szép családi ház és nem albérletbe tengődni.


Páromnak 5éves tapasztalata van, kamionozott kint és belföldön is. Arra gondoltam leteszem én is a jogsit és megyünk együtt egy céghez.

Szép kis összegeket fizetnek, ha ügyesek vagyunk 1-2 év és meglesz amit szeretnénk. Persze ez ideiglenes, nem szeretném hosszú évekig, mert azért tudom mivel jár. Másfelől meg nem vagyok finnyás, nem halok bele, ha 1-2 napig kannákból mosakodom.

Kiváncsi lennék miket hallottatok, külföldön mennyire biztonságos, tehát valami konkrétumra lennék kiváncsi igy a 'páros' oldalára, esetleg ha úniózni kellene.


2019. máj. 15. 12:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Minden rajtad múlik mennyire akarod, ha pénzert csinálod nagyon sok nehéz pillanatod lesz. Látok, ismerek női sofőröket, nem rosszabbak mint bárki más.

Ha a pároddal mész 4 kézben plusz nehézség lesz az állandó összezártság, a legjobb kapcsolatban is nyomot hagy, ezen gondolkodjatok!

2019. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem csak a pénzért csinálnám, mert pénzkeresésre lenne még opció, de ez volt az egyik olyan,amit a pénz mellett szívesen is csinálnék. Valamiért úgy érzem kipróbálnám.

Szerintem meg az,hogy a párommal megyek együtt nem hogy rossz tényező,hanem alap és kizáró jellegű. Nyilván egyedül semmiképp nem vágnék bele, sőt egy idegennel még úgy sem,illetve az sem játszana hogy ő menjen egyedül és én meg itthon magányosan ücsörógjek. Még ha lesznek nehéz napok is...

2019. máj. 16. 11:08
 13/21 anonim ***** válasza:
22 evesen a kapcsolatok olyanok mint a 3 labu szek, es ha elmesz vele 99% az eselye hogy osszevesztek es ennyi volt... nem egy ilyet lattam mar :D vagy egyedul vagj bele vagy ink ne, masokra tamaszkodni sose jo. Csinalnad egyedul is? Ha meg nem akk mi ertelme?
2019. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol mondtam azt, higy a folyamatos összezártság az nagyin nehéz, még ha azt gindolod, hogy Ti jól müködtök, akkor is...
2019. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Milyen jó már,hogy egyesek így belelátnak a kapcsolatokba, anélkül,hogy ismernék bármelyik felet...

Milyenek a kapcsolatok 22évesen? Honnan tudod,hogy a miénk milyen? Megjegyzem,hogy 5 év együttlét után én már csak tudom, hogy milyen, de neked egy kérdés alapján fogalmad sincs.

Miért nem mondjátok rögtön,hogy majd ne is házasodjunk, mert úgyis elfogunk válni? Hisz 'felétek' csak ez megy, az emberi kapcsolatoknak semmi értéke. Ha már általánosítotok, akkor általánosítok én is! Még jó,hogy nem ott élek és nem ragadt rám ez a felfogás. Nem értékeltek és becsültök meg semmit, aztán siránkoztok,hogy így álltok egymáshoz és nincs egy normális társd az életetekben? Hát megsúgom,hogy nem mindenki ilyen besavanyodott,mint a ti tátsadalmotok.

Egyébként nem feltétélezéseket kértem a párkapcsolatomról, mert nyilván tisztában vagyok vele,hogy adódhatnak nehézségek, de ezeket együtt megoldjuk. Szakmai tapasztalatokat vártam, de szerintem elég világos voltam.

2019. máj. 17. 08:47
 16/21 anonim ***** válasza:

#15


Olyan téren azért inkább átgondolni kéne nem beleállni másokba, hogy bár néhányan átestek a ló túloldalára a beleszólás terén de abszolút igazuk van ,hogy az együttélés és a 2,5X2,2-es fülke között nagyon nagy különbségek vannak. De úgyis csak akkor fogsz rájönni ha csinálod, szóval hajrá.

2019. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Csak elég fusztráló,hogy rögtön jönnek az általánosítások és 'jóslások', holott senkinek sincs fogalma arról, hogy mit éltünk át és milyen a kapcsolatunk. Pláne nem is erről szólt a kérdésem.

Tisztában vagyok azzal, hogy milyen problémákat rejthet az összezártság, sőt volt alkalmunk kipróbálni, s nem pár napról beszélek,hanem hetekről. Mindenki másképp éli meg, számunkra nem volt nyűg, de képesek vagyunk áldozatokat is hozni azért,hogy elérjük a közös célunkat.

Aki szerint meg különböző élethelyzetek szétszakitják a párokat, az szűk látókörű és csak általánosít. Akik meg ilyen megpróbáltatások végett szétmennek, azok alapból nem voltak egymáshoz illőek. Könnyű a szép párt játszani amíg ágyból a moziba mennek kézenfogva. Az élet nem ennyiből áll.

2019. máj. 17. 09:54
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
ember, 22 evesen meg gyerek vagy, ne legyel mar ilyen nagyra magaddal :D A regi generacio 22 evese a mai 30 nak felel meg,, szoval te meg igen messze vagy attol hogy jatszad a felnottet csak mert vehetsz mar alkoholt, foleg hogy mindenki a kamionozasos egyutteles miatt mondta a valast, olyanok akkk csinaljak is nem csaknitt bitchingelnek, ne is kamionozz ha ilyen agyatlan liba vagy, mert ebben a szakmaban mindenkinek neked kell alazatot mutatni, te vagy a rangletra legaljan mindenhol, ugy kirohognek mint a szart ha majd ott is elkezded igy jatszani az agyad :D
2019. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem nincs érdemi hozzászólásom, de a kérdezőnek maximálisan igaza van! Tipikus magyar mentalitás. Írom ezt.. magyarként.

Sok sikert kérdező, ne hallgass a károgókra és akkor eléritek a célokat.

2019. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2019. máj. 20. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!