Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Női kamionsöfőr? Tapasztalatok...

Női kamionsöfőr? Tapasztalatok, tanácsok, vélemények? 22n

Figyelt kérdés

Idén végzek az egyetemen és már most tisztában vagyok azzal, hogy ha találnék is helyet a szakmában, valahogy megélnénk, de nem tudnánk gyüjteni. Márpedig nekem nagy álmom egy szép családi ház és nem albérletbe tengődni.


Páromnak 5éves tapasztalata van, kamionozott kint és belföldön is. Arra gondoltam leteszem én is a jogsit és megyünk együtt egy céghez.

Szép kis összegeket fizetnek, ha ügyesek vagyunk 1-2 év és meglesz amit szeretnénk. Persze ez ideiglenes, nem szeretném hosszú évekig, mert azért tudom mivel jár. Másfelől meg nem vagyok finnyás, nem halok bele, ha 1-2 napig kannákból mosakodom.

Kiváncsi lennék miket hallottatok, külföldön mennyire biztonságos, tehát valami konkrétumra lennék kiváncsi igy a 'páros' oldalára, esetleg ha úniózni kellene.


2019. máj. 15. 12:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azt el mondom neked hogy elég kemény lesz, nem azért mert össze lesztek zárva ha nem azért mert napi 18 órát lehet menni vagy is vezetni és azt hiszem 24-36 óra munka időtök lehet, szóval a 4 kezezés nem lesz könnyű, szóval te kezdesz 4:30 percet vezetsz aztán hely csere párod 4:30 percet vezet aztán te 4:30 percet és ő 4:30 percet ha pedig állni kell akkor azt hiszem 36 ára lehet az össz munkaidő, átlagban napi 9 óra pihenőtök van, ami aludni, wc,fürdeni és enni van időtök, össze vissza fogtok menni és aludni, én egyszer vállaltam be 4 kezes melót 6 napra, nem most volt már de azt tudom hogy elég kemény volt, volt amikor este álltunk meg akkor tudtunk aludni de utána reggel vagy délután kellet volna aludni hát ha összesen aludtam 1,5 órát akkor az már jónak mondható én napközben nem tudtam aludni de a kollégám sem, aztán ugye hajnali 2-4 ig nem a legjobb vezetni mert akkor nagy rossz a koncentrációs képességünk ezt sokan nem tudják, de azért lehet érezni, ilyenkor kóla vagy energia ital jön szóba sok embernek, ilyenkor lenne a legfontosabb aludni, na szóval én úgy mond bírtam de volt hogy a kollégára én ordítottam rá mert be aludt, ha aludtam volna lehet hogy ma már nem is élnék, azt javaslom hogy először mindenképp teherautóval kezdj dolgozni, aztán ha megy akkor jöhet a kamion.

Sok sikert és kitartást.

2019. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!