Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Hogyan menjek el interjúra, ha főállásban dolgozom?

Szerintetek lehet későre egyeztetni az interjút pl. 6 órára?

Vagy vegyek ki szabadságot?

Csak az a baj, hogy ha 4-5 interjúra elmegyek az már elég sok nap és szerintem a főnökömnek is feltűnik hogy elég sokat megyek 1-1 nap szabadságra.

Hogyan a legcélszerűbb intézni ezt?

Keress kérdéseket hasonló témában: interjú

máj. 16. 18:17  Privát üzenet  

A válaszok
Te ilyen híres ember vagy hogy interjúkat adsz?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 18:19 Privát üzenet
Fél nap szabi.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 18:20 Privát üzenet
Eddig akárhol dogloztam lehetett csúsztatni, így vagy késő délutánra vagy kora reggeli időpontra egyeztettem az interjúkat és ilyenkor késve/korán érkeztem és késve/korán indultam el. Fél nap szabadságot is kivehetsz ha van lehetőség, vagy egy egész napot, de akkor én arra törekednék, hogy aznapra több interjút is beszervezzek. Bár interjúztam már Skypeon keresztül is este 9-kor, sőt, volt, hogy nappal munkahelyről is, bevittem a laptopot egy konferenciaterembe.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 16. 18:23 Privát üzenet
poccok nevű felhasználó válasza:

Fél nap szabi vagy egy nap szabi.

A fönöködnek semmi köze, hogy mit csinálsz, szerintem nem is gondol bele, hogy miért 1-1 napra mész.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 16. 21:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Munkakeresésnél ti milyen arányban kaptok visszajelzést, hányszor hívnak be interjúra?
Ha egy kis üzembe odamentem interjúra és semmit nem tettem még le az asztalra és azonnal felvettek mégis akkor az most jó vagy rossz jel?
Jovoheten megyek interjúra egy gyárba. Mire számítsak mit fognak kérdezni illetve milyen feladatok szoktak lenni a teszt irasnal?
Behívtak engem es a párom Budapestre az Unixhoz interjúra. Cimkézés a munkakör. Debrecenből mennénk fel tehát felesleges utat sem akarunk megtenni. Legyszi irjátok le a...
Ma szerintetek fürödjek ha csak csütörtökön kell menni àllàs interjúra?
Ha egy álláshirdetésnél megadják, hogy pl. dec.28-a a jelentkezési határidő, akkor majd csak azután kezdik el behívni interjúra az embereket?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!