Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A szakképzésen ahol vagyok a szakkepzö tanar aki kikepez , sokat ugratott meg viccelt velem ( hazas tehat tök mindegy es kulönben is tanulni vagyunk ott)

En elsö padban ulök . Hatam mögött ul egy roma csaj , akit sose vett szamba a tanar , de folyton megjatzotta hogy teveszt minket es hol engem szólitott a csaj nevén , hol a csajt az en nevemen .

Erre en tavolsagot vettem fel a csajtól mert arra gondoltam hogy túl sokat vihogunk egyutt es a tanar úgy érzékelheti hogy ez a munka rovására megy

Csak vagy 5 ön vagyunk es a tanar fiatal tehat szandekosan ugratott ezzel mert z en nevem tanulta meg elsönek , es miutan szolitott szazszor a nevemen utana tevesztett .

Ezek utan a csaj nyomulni kezdett a tanarra , es a tanar latvanyosan dicserni kezdte , a csaj meg olvadt most mar mindenki azt hitte hogy en irigysegböl vettem tavolsagot töle .

Ma kaptam meg a vegsö sertest hogy nem latja tölem a csajt , mert az pont a hatam mögött ul , a fejemtöl . ( nagy tupirozott hajam van) a csaj nagyon élvezte , hizott a mája .

Utana a tanar megkert h maradjak òrak utan , es elnezest kert ha esetleg túl szigorú volt velem stb nehogy megsertödtem volna mondtam h pszichológiát is tanultam es emiatt semmit nem veszek szemelyesen, de ertekelem a bocsanatkerest .

Akkor megölelt es kellemes hetveget kivanva elköszöntem

Azon gondolkodom hogy üljek hátra ezek utan hogy ne zavarjam a latvanyt

Nagyon megalazva erzem magam hogy tölem nem latta a masikat , akiböl többet szeretett volna latni

Mit tegyek

Mind harmicasok vagyunk

Ha hatraulök ezzel a csaj ki fog röhögni mit tehetek



2019. máj. 17. 17:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Lassan nem birom ezt a sok ugratast amit ez a tanar is tesz . Plusz a csaj is folyton rajtam lógna, kerincsél kölcsön ezt azt , es en mar meguntam öt is a sulit is , a tiszteletem megszunt a tanar irant is
2019. máj. 17. 17:32
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Végigolvastam (bár ne tettem volna), én semmit nem fogtam fel ebből
2019. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magadraveszel mindent és fájnak ezek eléggé.

Többet ne ülj elé, hadd nézegesse a lányt ezentúl ha akarja. Esetleg képzés vége van és már nem találkoztok? (akkor meg úgyis mindegy)

2019. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha elülök akkor mindenki latja hogy magamra vettem a dolgokat
2019. máj. 17. 18:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még van 7 hónap hátta
2019. máj. 17. 18:31
 6/6 A kérdező kommentje:
hátra
2019. máj. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!