Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha huszonévesen...

Mit tegyek, ha huszonévesen is anyám kollégáinak kell megfelelnem?

Figyelt kérdés

Mármint, figyelik hova megyek, kivel. És utána mindenről beszámolnak anyámnak.

Meg mindenről tudni akarnak, mindent aszerint kell tennem, hogy ő "mit mond nekik".

De nagyon durván rám vannak kattanva és utálnak. Olyan pletykákat találnak ki rólam, hogy csak na. Plusz ilyeneket találnak ki, hogy "nem köszönt", "ők erről nem is tudnak".

Pedig igyekszem nem beszélni velüj, csak köszönni. Mindig köszönök, de másnap kitalálják, hogy nem.


Tudjátok mindezen nem problémáznék, ha egy tizessel fiatalabb lennék. De a barátnőimnek családja van, nem azzal csesztetik, hogy az elvárt csókolom helyett, jó napotot mondtam.

Meg ki is találnak dolgokat.


De mikor már az egészségügyi dolgaimról (nőgyógyász, fogorvos stb.) tudnak, meg minden... Meg tanácsokat adnak.


Mindent elmond nekik anyám, évek óta a legapróbb részletekig. Ha kiállok magamért, veszekedik velem, meg én vagyok a rossz, mi jogon kérem számon, mit beszél rólam. Meg "mindegyik szeret enegem, csak jót akarnak",meg "kérdeznek, muszáj mondani valamit". Most már odáig jutottunk, hogy ugyanúgy kibeszél, de a szemembe hazudik.


Kicsináltak és rettenetesen sok mindentől megkíméltem volna magamat, ha nincsenek és nem miattuk kell ezt meg azt.


A másik, hogy mi jogon mond el ezeknek bármit. Főleg, hogy élvezik és rosszat akarnak. Az előző munkahelyén is ez volt. Meg mi közük kivel találkozom. A barátnőmnek gyereke van, na itt mit csináltak volna.


Nem tudom mit tehetnék, mert tönkretették az életem! Fejbelövöm magamat, hogy semmi magánéletem.


2019. máj. 17. 19:26
 1/9 A kérdező kommentje:

Főleg, amikir azért ócsárolnak, mert "nem köszönt hangosan". Örüljenek, hogy egyáltalán köszönök.


De még azt is lesik, hogy mit veszek, hogy ezen építsenek.


Ezek nem hogy kedvelnek engem, hanem az ELLENSÉGEIM.

2019. máj. 17. 19:28
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Bla bla bla bla...
2019. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Vagy megszakítod a kapcsolatot anyáddal, vagy nem mondasz el neki semmit.

A munkatársait meg elküldöd a sunyi csába.

2019. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Először is, nem kell megfelelned idegen embereknek.

Másodszor: miért nem tojod le tényleg, miket találnak ki rólad? Elég szar életük lehet, ha ez szórakoztatja őket.


Anyukádnak mondd meg, hogy hazugságokkal traktálják, és amúgy sem érdekel téged, hogy éppen miket találtak ki rólad.


Felnőtt ember vagy, légy egy kicsit határozottabb!

2019. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Szokd meg! Tojd le!
2019. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Hányszor akarod még kiírni?
2019. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mond az illetőnek, hogy ez most köszönés volt.


Szerintem majd ez elmúlik, anyukádnak meg nem mondj semmit magadról és akkor nem fogja tudni kifecsegni.


Az én anyám is ilyen, nem bírja magában tartani a dologokat.

2019. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Költözz más vidékre és nem kell találkoznod a szószátyár anyáddal,se a hülye munkatársaival.
2019. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kik neked anyád kollégái hogy megfelej nekik? Senkik teljesen idegenek, nem is kéne ismerned őket.Akkor ne köszönj nekik nem kötelességed. A legjobb megoldás az lenne ha nem is beszélnél velük csak épphogy válaszolj ha kérdeznek

Én ezt tenném.

2019. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!