Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek egy élelmiszeripar...

Szerintetek egy élelmiszeripari vagy autógyárba jobb dolgozni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Autógyár, nem rohad, nem oszlik, nem büdös stb.
2019. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Autógyár.
2019. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Az élelmszeripar meg nem olajos.

Egykutya, gyár mind a kettő, nagy különbségek nincsenek.

2019. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És te hármas, hány gyárban dolgoztál eddig, hogy így tudod? :)


Autóipari környezet sok esetben elég durva szabályokkal bír és max a gép koszos. Belül.

2019. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem van egy érdekes történetem. Az iparban dolgoztam szerelőként majd mérnökként. Aztán a korral fájni kezdett a derekam évekig, szinte munkaképtelen voltam tőle, még vagyonőri munkát is borzasztó volt végezni. Majd elkezdtem vonzódni a méhészethez, hogy mi lenne ha a megörökölt szülői háznál méhész lennék. Nem csak az ismerőseim, de még én is azt gondoltam hogy milyen fura változtatás ez a gépészet után. Elmentem méhész haverhoz inasnak. Közben tarkón szúrt 5-6 méh, meg máskor máshol is. Majd rövidre rá azt vettem észre hogy az évekig tartó derékfájás elmúlt, meggyógyította a méhméreg. Most már ismét az iparban lehetek, gyógyultan. Utána meg azért értetlenkedtek az ismerőseim hogy "Mi van, eddig tartott a méhészkedés?". Az sem kizárt hogy megérzésből tudtam hova menjek gyógyulni.
2019. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!