Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezen miért sértődnek meg sokan?

Ezen miért sértődnek meg sokan?

Figyelt kérdés

Állashírdetés.


Világosan le van írva, hogy nem veszünk fel semmi féle függőségben szenvedőt.


Erre csak megjelenik a dohányos, piás, gyúrós, drogos.

És még a pofámba is hazudik!

Majd amikor közlöm, hogy mehet, még nekik áll feljebb!



2019. máj. 19. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

A gyúrás mióta függőség? Miért rakod egy kategóriába pl. a dohányzással, ami egy betegség? A gyúrás egy hobbi. Olyan, mint amikor valaki bicajozni szeret. Valaki gyúrni szeret.


Amúgy ilyen írás stílussal te tudod hol vagy olyan beosztásban, hogy embereket interjúztass és küldj el... mese.

2019. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy más a közértelmezés a függőségen, és meghökkenti őket. Jellemzően a drogosokat vagy masszív alkoholistákat tartják annak, és mást nem, mert annyira természetes például a dohányzás (és nem is jár drasztikus viselkedésbeli vagy beszámíthatóságra vonatkozó hatással). A gyúróst (ha nem kokszolásra gondolsz) mondjuk én nem értem, mert ennyi erővel bármit függőségnek hívhatsz amiben elhivatott valaki.
2019. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert a gyúrósok tiltott szereket szúrnak.
2019. máj. 19. 14:48
 4/11 A kérdező kommentje:

"...például a dohányzás (és nem is jár drasztikus viselkedésbeli vagy beszámíthatóságra vonatkozó hatással)..."


Láttál már dohányost, aki órákig nem gyújthatott rá?

2019. máj. 19. 14:49
 5/11 anonim válasza:
100%
Szóval aki a testével foglalkozik, és időt szán rá, akkor az biztos szúrja magát. Értem 😂
2019. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gabóca Kabóca ***** válasza:
100%
Én ébredés után 1 kávét iszom.Semmi több.Megfelelnék vagy ez már függőség?
2019. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg tudom érteni, hogy ha a kérdező nem szívesen alkalmaz olyanokat akik szénné vannak gyúrva. Van egy réteg aki tényleg annyira rá tud függeni a dologra, mint valami drogra. De attól még nem szerencsés a cigivel, droggal egy lapon említeni.
2019. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Szia Balázs! Milyen volt a hétvégéd?
2019. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vedd fel a függőket, lesz kit lehúznod cigivel hónap végén!
2019. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk több bagós van a munkahelyen akiről nem is tudnak, mert 8 óra alatt nem megy ki. Csak írom.


De azért jelennek meg, mert kell nekik a munka. Tudom, hogy nektek ezek a feltételeitek, oké, de én bagózás mellett is jobban megoldom a munkám, mint a nem bagózó társaim. Ezt is csakúgy írtam. Én nem sértődnék meg ha nem vennének fel emiatt, utasítottak már el azért is, mert, hogy - nem megfelelő a megjelenésem. Minden nő szőke hajú volt a munkahelyen, én meg nem :D Szóval ennyi.

2019. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!