Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Üzletben dolgozók, maradtatok már bent zárás után beszélgetni a kollégákkal?

Ha igen, milyent típusu uzlet volt (pl etterem, ruha bolt stb.).

Keress kérdéseket hasonló témákban: munkahely, üzlet, kolléga

máj. 19. 19:39  Privát üzenet  

A válaszok
Nem. Kitakarítunk és megyünk haza. Minek fogyasszuk az áramot feleslegesen? Ha akarunk, elmegyünk együtt valahova, tudunk ott beszélgetni. De munka közben sem megoldhatatlan... - étterem

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 19. 19:43 Privát üzenet
Mi sokat maradunk bent beszélgetni, borozni a munkahelyünkön. Igaz én üzletvezető vagyok és mind a főnökünkkel, mind a beosztottakkal nagyon jóban vagyoky egy étteremről van szó

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 19. 19:48 Privát üzenet
Mi anno nem - 10 óra után nekem is meg volt a dolgom, ők is siettek haza. Szuvenírbolt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 19. 21:08 Privát üzenet

próbáltunk, de a tulajdonom titokban leskelődött a közelben. utána meg bement a boltba és a kamerafelvételeket nézte, hogy jól csináltunk-e mindent. ha valami hiba volt, másnap leszidott és nem hozott főtt ebédet, csak szeletelt kenyeret tejjel.

Inkább utána kiültünk a parkba és ott beszélgettünk, ha jó idő volt, télen inkább siettünk haza.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 15. 12:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ahol ugyfelfogadasi ido van, ott csak addig dolgoznak vagy van utana zaras utan is munka?
Egy összeszerelői gyártósori munkásnak van alkalma beszélgetni a munkatársaival?
Mindig le rbancoznak a munkahelyemen mert jobban szeretek a férfiakkal beszélgetni. Mit csináljak hogy befejezzék? 24N
Amióta visszamentem dolgozni senki nem akar velem beszélgetni. Én nekem ez nagyon rosszul esik. Miért van ez? Mi bajuk lett velem?
Ha vannak olyan kollégáim, akikkel nem tudok miről beszélgetni, az az én hibám? Unalmas vagyol? Vagy ez mindenkivel előfordul?
Ti sokat szoktatok beszélgetni a kollégáitokkal a munkahelyen?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!