Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üzletben dolgozók, maradtatok...

Üzletben dolgozók, maradtatok már bent zárás után beszélgetni a kollégákkal?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyent típusu uzlet volt (pl etterem, ruha bolt stb.).

2019. máj. 19. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kitakarítunk és megyünk haza. Minek fogyasszuk az áramot feleslegesen? Ha akarunk, elmegyünk együtt valahova, tudunk ott beszélgetni. De munka közben sem megoldhatatlan... - étterem
2019. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mi sokat maradunk bent beszélgetni, borozni a munkahelyünkön. Igaz én üzletvezető vagyok és mind a főnökünkkel, mind a beosztottakkal nagyon jóban vagyoky egy étteremről van szó
2019. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno nem - 10 óra után nekem is meg volt a dolgom, ők is siettek haza. Szuvenírbolt.
2019. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

próbáltunk, de a tulajdonom titokban leskelődött a közelben. utána meg bement a boltba és a kamerafelvételeket nézte, hogy jól csináltunk-e mindent. ha valami hiba volt, másnap leszidott és nem hozott főtt ebédet, csak szeletelt kenyeret tejjel.

Inkább utána kiültünk a parkba és ott beszélgettünk, ha jó idő volt, télen inkább siettünk haza.

2019. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Soha. Örültem, hogy lejárt a munkaidő, amint lehetett már léptem is le onnan. Így is ott töltöttem az időm, a napom nagy részét, a fenének sem volt kedve még utána is ott szórakozni. A kollégákkal is bőven elég volt az a 8-10 óra összezárva.

Butik.

2019. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!