Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet ez valaha is igazi...

Lehet ez valaha is igazi elhivatottság?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy ember, akit nagyon tisztelsz és felnézel rá, sőt, olyan motiválóan hat, hogy eldöntöd, Te is abban a szakmában szeretnél dolgozni, mint ő.

A kérdésem az, hogy lehet belőled jó szakember, ha főként egy szakmabeli ember miatt választod, nem pedig azért, mert annyira nagyon elhivatott vagy a szakma iránt?


Persze alap érdeklődés és vonzalom azért megvan a szakma iránt, de főként az említett emberből merített motiváció az, amiért elindulnál ezen a pályán.



2019. máj. 19. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Sok elhivatott embert ismerek, aki egy példaképe után válaszotta a szakmáját.
2019. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És miesz akkor, ha az az ember eltűnik mellőled?
2019. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Ehhez azért szükséges egy csepp belső érzék, elhivatottság, tudás, akarat, önállóan nagyon keveseknek megy csak.
2019. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2


Igen, ezen én is gondolkoztam, hiszen nem garantált, hogy mindig ott lesz mellettem, viszont mivel a motivációm tőle ered, igy úgy gondolom, hogy ha mar nem lesz mellettem, akkor is meg tudnam allni a helyem.

2019. jún. 6. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!