Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban rossz a helyzetem...

Valóban rossz a helyzetem ennél a cégnél gyakornokként vagy csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Már egy éve ott dolgozom az egyetem mellett,úgyhogy hosszútávú irodai munka. Csak nappali képzés mellett lehet oda menni dolgozni, viszont elvárnák a heti 32-40 óra munkát. Én amikor nem az egyetemen vagyok akkor mindig munkába megyek,nem azért nem vagyok ott,mert lazítok. Ez már önmagában is lefáraszt, de emellett mindig kapom a beszólásokat,hogy már megint csak 7 órát voltam bent, miért nem jövök reggel korábban stb.

Egy hete elmentem egy céges rendezvényre, akkor meg beszóltak,hogy minek megyek,ha tanulnom kell. Ha nem mentem volna azért szóltak be.

Sokszor többet dolgozom mint egy-egy főállású dolgozó és emellett negyed annyi fizetésért mint ők.

Egyetemen gépészmérnöki szakon vagyok,úgyhogy az is elég hajtós.

Érdemes lenne felmondani, pihenni 2-3 hónapot majd máshová jelentkezni?

Máshol is így viselkednek a gyakornokokkal?



2019. máj. 20. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nincs anyagi gondod és nincs időd tanulni munka mellett
2019. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapkodnak a mérnök gyakornok után, nyugodtan hagyd ott őket...
2019. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek mindenhol bunkók. Sosem a meló a rossz, hanem a közeg. Engedd el, úgysem onnan fogsz nyugdíjba menni. De ha nincs anyagi problémád akkor válts.
2019. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egy ideje érik bennem,hogy otthagyjam az egészet.Nem kenyérre kell a pénz szerencsére, gyűjteni próbálok csak belőle.
2019. máj. 20. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, van egy csomó normális munkahely jó fej emberekkel. Nincs rá szükséged, hogy a karriered legelején mehutáltassák veled a munkát.
2019. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Maltodextrin ***** válasza:
Angolosan le kell lécelni. Én ezt csináltam 1 év után. Hülye lettem volna tovább maradni havi 100 gurigáért. A 3-szorosát már most meg tudnám keresni még diploma előtt, ráadásul főállásban. Gyakornokoskodni max 1 évig egészséges szerintem. Utána könnyen hülyének érezheted magadat és önértékelési problémáid lehetnek. - egy progterves
2019. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!