Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnököddel nem sikerült...

Ha a főnököddel nem sikerült közös témát találnotok, azért neheztelhet rád?

Figyelt kérdés

#fal #téma #Teljesítményt nem vesz figyelembe
2019. máj. 20. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is az a dolga hogy közös témát találjon velem ahogy nekem sem ez a dolgom. Ez csak extra, munka után akár sörözhettek is de bent melóban ő a főnököd. Nem szabad kutyulni a kettőt és elkalandozni.
2019. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a főnököd azt látja, hogy beérsz 5-10 perccel munka előtt, időben kezdesz, hibátlanul megcsinálod, amit kell, nem kell rád szólnia, hogy ezt meg azt nem csináltad meg, látja, hogy a megengedett szünetedet nem léped túl és a munkaidő váge előtt nem kéred el magad folyamatosan, nem fog neheztelni Rád.


***


Ha a főnök a fentiek mellett azt látja, hogy túlteljesítesz, olyan ötleteid vannak, amik nagy hasznára vannak másoknak, extra dolgokat bevállalsz, ha valaki lerobban, szívesen beugrasz helyette, olyan hibákat javítasz ki, amik hatalmas kárt okoztak volna a cégnek, segítesz a társaidnak kérés nélkül úgy, hogy ne menjen a saját munkád rovására, stb.; akkor nagyon értékes munkaerőnek fog tartani.


***


Ha a főnök azt látja, hogy folyton késel és/vagy előbb elkéred magad (rosszullétre, családra, lelki gondokra, stb. hivatkozva), a munkád tele van hibákkal, a szüneteket túlléped, van, hogy rád kell szólnia, hogy csináld meg ezt és azt, mert elfelejtetted, stb. akkor bizony neheztelni fog Rád.


- - -


Egy főnök nem az alapján neheztel az alkalmazottaira, mert nem tud miről beszélgetni a nyugisabb időszakukban vagy munka után, a csapatépítőn vagy úton a munkában a tömegközlekedésen összefutva.


Olyat még nem hallottam, hogy "A beosztottam túlteljesít, keményen dolgozik, kincs a cégnek és én utálom őt.". :D Illetve, ha a főnök és a beosztott nem rokonok és nem barátok már pelenkás koruk óta; nem igazán akadt olyan szituáció, hogy egy rossz munkaerőre azt mondta volna a főnök, hogy "Imádom őt, nekem ő egy igazi kincs". :D

2019. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem volt ilyen főnököm, bármily hihetetlen :D Mindig bementem korábban, elvégeztem a dolgom, tanultam keményen, de munkán kívül nem akartam ott lenni... Nem mentem be egy órával korábban,h együtt kávézzunk, csajosan csevegjünk... És nem maradtam beülni valahová. Ezekkel cseszegetett, úgyhogy egyre kevésbé mentem be szívesen dolgozni, rányomta a bélyegét a munkámra, h erőltette a közös progikat, meg próbált jópofizni, mintha barátnők lennénk... Nem lettünk, én egyre kevésbé végeztem lelkesen a munkám, elkezdtem késni, nem hozni a szintet. Persze, elküldött. A fizu jó volt, de emiatt a nő miatt nem bánom, hogy vége. Nem kerestem barátnőket, csak egy jó melót, amiből megélek :/
2019. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!