Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet nehéz bejutni egy munkaügyi központ àltal tàmogatott személy és vagyonör képzésre?

Figyelt kérdés
Mert gondolom arra nagyon sokan fognak jelentkezni. Mivel ingyenes és még fizet a munkaügyi mindenkinek közmunkàsbért meg bérletet ugye. Gondolom túljelentkezés lesz, föleg itt azért ezzel lehet munkàt talàlni. Szerintetek mit kell tennem hogy én bejussak mindenképp?? Bàrmilyen ötlet érdekel. Nagyon fontos lenne ezzel lehetne munkàm.

2019. máj. 21. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit. en anno olyan siman bejutottam, h meg tesztet se irattak velem
2019. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy csinàltad?? Tesztet mindenkinek irni kell, kivéve akkor ha pont annyi ember van aki kell a tanfolyamra. Akkor nem valogatnak es elmaradhat a teszt. De mondom itt tuljelentkezes lesz ez biztos. Mert ez a tanfolyam sok penzbe kerul ha magadtol akarod elvegezni igy meg ingyen van. Azt mondta a nö megvarjak mig lesz 30 jelentkezo aztan felvesznek 16 embert. Szoval minimum 14 embert le kéne köröznöm. Mindenben. Iràsbelin, szóbelin egyarànt.
2019. máj. 21. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly végeztem el Hatvanban.

Voltunk a teszten kb. 40-en, 16 fő jutott be, 4-en voltunk nők.

Egyszerű, elmész, megírod a tesztet, részt veszel egy kis beszélgetésen, aztàn majd kiderül, hogy sikerült-e vagy sem.

2019. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oke ezt en is tudom, de en mindenaron be akarok jutni. Am tanitanak onvedelmet??
2019. máj. 22. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, de nagyon minimális.
2019. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!