Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg letezik otthon végezhe...

Tényleg letezik otthon végezhető munka?

Figyelt kérdés

Nagyon sok hirdetést látok,otthoni munkáról.

Pl parfümök,samponok,stb. reklámozása és ilyesmik.

Létezik ilyen?



2019. máj. 21. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Van.

De amiket te lattal azok csak parasztvakitasok.

2019. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos kamuk. Bàrcsak létezne.
2019. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Hajaj, de még mennyire! Mosogatás, mosás, főzés, fűnyírás, befőzés, takarítás, és még sorolhatnám!
2019. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Van, de nem ezek a kamuk, amiket felsoroltál. Én is dolgozhatnék teljes mértékben távmunkában (projektmenedzer vagyok), de nem akarok, így csak heti 1-2 napot dolgozom otthonról. Az IT mérnökeink, grafikusaink, elemzőink a cégnél általában otthonról dolgoznak, de a projektcsapat nagy része is.
2019. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Létezni léteznek ezek, de megálni nem lehet belőle. Esetleg pici plusznak jó.

(Anyósom nyomat ilyen katalógusos Avon-szerű cuccot, kb annyit keres rajta, hogy amiket magának, a lányának meg nekem rendel, azoknak az ára visszajön.)

2019. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
De pl bármikor lehetsz otthoni vállalkozó, fodrász, műkörmös, ilyesmi, ezeknek meg lehet csinálni otthon a szalont.
2019. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Amiket írsz is lehet otthon csináléni; pl orrba-szájba hivogatod az embereket a termékek reklámozása véget.


Az más kérdés, hogy a fizud olyan lesz, mint a kutya vacsorája; vagy lesz vagy nem. Ezeknél nem ledolgozott órákért vagy kimenő hívásokért szoktak fizetni, hanem az eladott termékek számáért.

2019. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Én egy céghez jelentkeztem anno, akiknél hasonló munkát kellett volna végeznem; nem írom le milyen termékek meg melyik cég, mert letörölnek :D - Nagyon gyönyörű fizut bemondtak, hogy az jár, minden benne van, stb. és, amikor rákérdeztem, hogy ez az alapfizu vagy maga a fizetés eladott termékekért jár olyan gyönyörű kitérő válaszokat adtak, hogy csak néztünk azokkal, akikkel bent voltunk (ja igen interjűnál MINDENKIT betereltek egy előadószobába, ahol szépen tartottak egy előadást a cégről aztán mindenki fel volt véve).


Utána mondták az ismeőseim, hogy nehogy oda menjek, mert a fizu akár lehet 0 Ft is egy hónapban.

2019. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Csak azert erdekelt volna,mert most varom az elso babamat es gondoltam hatha...:)

2019. máj. 21. 16:23
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Van olyan programozó ismerősöm aki néha otthonról dolgozik. A cégnél lévő gépéhez otthonról is hozzáfér. Elég komoly tudása van mögötte.
2019. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!