Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Tényleg letezik otthon végezhető munka?

Nagyon sok hirdetést látok,otthoni munkáról.

Pl parfümök,samponok,stb. reklámozása és ilyesmik.

Létezik ilyen?

Keress kérdéseket hasonló témában: munka

máj. 21. 15:41  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Van.

De amiket te lattal azok csak parasztvakitasok.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont máj. 21. 15:45 Privát üzenet
Sajnos kamuk. Bàrcsak létezne.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont máj. 21. 15:45 Privát üzenet
Hajaj, de még mennyire! Mosogatás, mosás, főzés, fűnyírás, befőzés, takarítás, és még sorolhatnám!

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont máj. 21. 15:50 Privát üzenet
Van, de nem ezek a kamuk, amiket felsoroltál. Én is dolgozhatnék teljes mértékben távmunkában (projektmenedzer vagyok), de nem akarok, így csak heti 1-2 napot dolgozom otthonról. Az IT mérnökeink, grafikusaink, elemzőink a cégnél általában otthonról dolgoznak, de a projektcsapat nagy része is.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont máj. 21. 15:53 Privát üzenet

Létezni léteznek ezek, de megálni nem lehet belőle. Esetleg pici plusznak jó.

(Anyósom nyomat ilyen katalógusos Avon-szerű cuccot, kb annyit keres rajta, hogy amiket magának, a lányának meg nekem rendel, azoknak az ára visszajön.)

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont máj. 21. 16:01 Privát üzenet
De pl bármikor lehetsz otthoni vállalkozó, fodrász, műkörmös, ilyesmi, ezeknek meg lehet csinálni otthon a szalont.

# 6/16Időpont máj. 21. 16:02 Privát üzenet
poccok nevű felhasználó válasza:

Amiket írsz is lehet otthon csináléni; pl orrba-szájba hivogatod az embereket a termékek reklámozása véget.

Az más kérdés, hogy a fizud olyan lesz, mint a kutya vacsorája; vagy lesz vagy nem. Ezeknél nem ledolgozott órákért vagy kimenő hívásokért szoktak fizetni, hanem az eladott termékek számáért.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont máj. 21. 16:15 Privát üzenet
poccok nevű felhasználó válasza:

Én egy céghez jelentkeztem anno, akiknél hasonló munkát kellett volna végeznem; nem írom le milyen termékek meg melyik cég, mert letörölnek :D - Nagyon gyönyörű fizut bemondtak, hogy az jár, minden benne van, stb. és, amikor rákérdeztem, hogy ez az alapfizu vagy maga a fizetés eladott termékekért jár olyan gyönyörű kitérő válaszokat adtak, hogy csak néztünk azokkal, akikkel bent voltunk (ja igen interjűnál MINDENKIT betereltek egy előadószobába, ahol szépen tartottak egy előadást a cégről aztán mindenki fel volt véve).

Utána mondták az ismeőseim, hogy nehogy oda menjek, mert a fizu akár lehet 0 Ft is egy hónapban.

# 8/16Időpont máj. 21. 16:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Csak azert erdekelt volna,mert most varom az elso babamat es gondoltam hatha...:)

# 9/16Időpont máj. 21. 16:23 Privát üzenet
BBKristof nevű felhasználó válasza:

Van olyan programozó ismerősöm aki néha otthonról dolgozik. A cégnél lévő gépéhez otthonról is hozzáfér. Elég komoly tudása van mögötte.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont máj. 21. 16:24 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csináltatok már ilyen munkát?
Ha otthon szabadidomben szeretek autot szerslni, akkor vajon napi 8oraban is szeretni fogom?
Mit tegyek ha atvertek ezzel az internetes munkaval?
Ez itt egy otthoni munka, ezzel valóban lehet pénzt keresni vagy csak átverés?
Hogyan lehetne Magyarországon elterjedtebb a rugalmas munkavégzés?
Fizetett kérdőiv kitöltési, otthonról végezhető munkáról van valakinek tapasztalata? Működik vagy kamu, fizetnek-e, érdemes foglalkozni vele?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!