Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közmunkára küldtek. Nem tudom...

Közmunkára küldtek. Nem tudom vállalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni ha valaki évek óta munkanélküli,alkalmi munkái vannak és a pszichés problémái miatt nem tud elmenni napi 8 órában,de mégis kiközvetitik mit tud tenni? Illetve mi a pontos bünti?


Köszönöm!



2019. máj. 21. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Semmi, nem mész el, és így nem kapsz több segélyt.

Majd eltartod valahogy magad, állatokat tenyésztesz, növényeket termesztesz, mész az erdőbe bogyót szedni, meg halászol és méhészkedsz.

2019. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Jó kifogás. Gondolom ha nem közmunka lenne akkor tudnál dolgozni 8 órában.
2019. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Semmilyen segélyt nem kapok,csak Tb-t ami segitség.Én tudom mi az igazság és ennyi.
2019. máj. 21. 22:42
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Igazad van, én se tudnék elmenni annyi pénzért, hogy r******- nak meg.
2019. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Én is voltam így, hogy csak a tb-met fizették ki, de nem közvetítettek ki közmunkára.
2019. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Ki fognak törölni az àllàskeresök közül. Viszont a tb-t azt újraigényelheted anélkül is hogy visszaregizel a munkaugyibe. Most hoztàk ezt be nemrég. Szóval igazàból semmit nem vesztesz.
2019. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Viszont elobb utobb kenytelen leszel valamit dolgozni. Szoval ha ez nem egy kifogas akkor menj orvoshoz addig amig megteheted, szerintem.
2019. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
évek óta nem akar dolgozni, ti meg biztatjátok :D
2019. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
En nem biztatom, pont azt irtam elobb utobb muszaj lesz meloznia. Majd ha nem lesz aki eltartsa es ehezik akkor majd eszbekap de akkor mar keso lesz. Am evek alatt mar kitanulhatal volna valami szakmat.
2019. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valahogy most is élsz, bár mi nem látjuk, hogy ez meddig biztosított számodra. Ha nincs orvosi papírod, ami tiltja a teljes munkaidős foglalkoztatásodat, akkor először is tedd össze a két kezed. Amint elkezdenél felállni a betegségedből, hogy rendbe tedd az életed, ez a papír fog elgáncsolni. Pénz kell minden újrakezdéshez. Konzultálj a dokival, hogy neked állás kell, adjon neked tanácsot, hogyan csináld, de meg ne rekedj a beteg státuszban! Küzdj, bármiről is legyen szó!
2019. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!