Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van aki szintén egész nyáron...

Van aki szintén egész nyáron dolgozni fog?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy két nap szabi kivételével max. Pl nem vonzza a strand kirándulás stb. Vagy egyedül van stb.

2019. máj. 22. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
barcsak igy lenne! ket kezem osszetennem, ha melozhaznek egesz nyaron. sajnos eddig ugy nez ki, h nem igy lesz.
2019. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Igen, így lesz. Majd ősszel veszem ki a szabikat és megyünk. Akkor már nincs kánikula, de még jó idő van. Addig hűsölök a klimatizált irodában.
2019. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Volt már ilyen az elmúlt pár évben. Egyedül nem megyek nyaralni. Egy-két nap volt, amikor barátokkal, rokonokkal elmentünk ide-oda. De igazi nyaralás nem volt.
2019. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Idén nem, mert júniusban és augusztusban is utazom, de nem egy olyan nyaram volt már, amit végigdolgoztam és inkább más évszakban mentem el szabadságra. Télből nyárba menni mindig jobb, mint fordítva :)

Amúgy sokat utazom egyedül is, imádom, néha sokkal jobb, mint társaságban.

2019. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
75%
6 hónapos próbaidőm töltöm, szóval a hétvége kivételével igen, egész nyáron dolgozni fogok.
2019. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Inkább tavasszal vagy ősszel szoktam kivenni 1-2 hetet. Tavaly október-november környékén voltak egymás után 3-3 munkanapos hetek, abból lett hosszú hétvége.


Viszont kirándulni, kimozdulni így is szoktam, elmúlt években ritka az olyan hétvége, hogy otthon ültem volna mindkét nap. Csak idén 200+ km-t túráztam már és még most jön a java.

2019. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Szintén.

Második államvizsga miatt leszek otthon két napot tanulni, meg a céges leállás egy hete, de arra sem tervezek semmit, strandon vagy 10 éve nem voltam, nem is vágyok

2019. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, nagyrészt úgy értem, h nem vonzz a strandoz izzadás, és most nem is lesz nagyon kivel, viszont párhuzamosan sok is a munkám az irodában.
2019. máj. 22. 13:19
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
asszem 1 hét szabit terveztem be nyárra csak, a többit végig dolgozom
2019. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Egész nyáron dolgozni fogok. Méghozzá szabadnap nélkül. 7/7.
2019. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!