Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pultos keresés kocsmába?

Pultos keresés kocsmába?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva végre ki fog nyitni a kocsmám Bp. belvárosában. Esti nyitvatartás (du. 5től ejfélig/hajnal 1-2ig). Hol tudnék pultos alkalmazottat keresni?

A társammal ketten folyton bent lennénk a helyen, de a konyhát is vinni kell stb. mindenképp kellene egy alkalmazott.

Tényleg nagy hiány van éjszakában dolgozók terén? Van valami fórum ahol tudunk hírdetni vagy bízzunk a facebookban?

Igazak a rossz pletykák, hogy mindenki át akar b*szni mindenkit vagy van esélyünk tisztességesen dolgozó alkalmazottat találni?

Szerintetek mi számít jó fizetésnek ilyen munkakörben?



2019. máj. 24. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki a bejáratra, hogy pultost felvesztek. Hatékony.
2019. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz egyszerű... Gozsduban dolgoztam, jol megfizettek (napi 15 plusz jatt), eszembe nem jutott volna lehuzni a tulajt, hidd el vannak jo alkalmazottak is
2019. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokat segít, ha nem csak kiírjátok a facebookra, hanem egy kis pénzért meg is hírdetitek azt a fb-on. pár ezer forintért több ezer vagy tízezer ember is láthatja a hírdetést. Szerintem biztos vannak olyan oldalak is, amik ezzel foglalkoznak (a munkák meghírdetésével) és talán a jófogáson is lehet ilyet hírdetni, de ebben közel sem vagyok biztos.
2019. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a fizetéstől fog függeni. Minél magasabb fizetést kínálsz, annál több, tisztességes vendégmarasztaló munkatarsat fogsz tálalni.
2019. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat vannak ilyen csoportok hogy pl budapest allas stb barmilyen varossal vagy faluval is van ilyen csoport oda be lehet irni. Ajtora kirakni. 1200 es oraber az minimum szerintem. Ha a jattot is megkapja melle az mar boven megeri neki.
2019. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!