Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állandóan szekálnak a munkatár...

Állandóan szekálnak a munkatársaim, mit tegyek ellenük?

Figyelt kérdés
Csendes lány vagyok gyerekkorom óta,nem tudok másokkal beszélni és az ilyen embereket,mint én állandóan bántják,szekálják és teljesen bele vagyok fáradva,gyerekkorom óta ez megy.8 órán keresztül megaláznak,kellemetlen,perverz kérdéseket tesznek fel.Máshova meg teljesen felesleges menni,semmi nem fog változni,minden hely ilyen barmokkal van tele.

2019. máj. 24. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Szedj fel egy nagydarab alfahímet aki bemegy és lerendezi őket.
2019. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Csak azt akarják ezekkel, hogy oldódjál már fel egy kicsit, hogy ne legyél már ilyen karótnyelt!
2019. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Fülhallgató?
2019. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
nálunk is tapló kollégák vannak, de megalázás és ilyenek nincs. mindenki olt mindenkit. néha még a főnököt is. próbálj nekik visszavágni.
2019. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Mivel bántanak,mit nevezel szekálásnak?

Ha egy közösségben dolgozol,akkor a kollégák szeretnék,ha te is része lennél annak a csapatnak ahol vagy.

A jó hangulat érdekében ugrani szokták egymást,remélem nálatok nem durva.

Az a gyanúm nagyon érzékeny vagy.

2019. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ennyi örömük hadd legyen a kínhaláluk előtt. Semmi szükség visszavágni, pont erre játszanak hogy bevonjanak egy értelmetlen időtöltésbe. Hagyd őket unatkozni.
2019. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

"Csak azt akarják ezekkel, hogy oldódjál már fel egy kicsit, hogy ne legyél már ilyen karótnyelt!"


Nem gondolom, hogy karótnyeltség, ha nem süllyed le a szintjükre, ahol nem érzi jól magát.


Én megértelek, kérdező, sokszor voltam már hasonló helyzetben. Érdemes ilyen társaságban csendesnek maradni. Ne szólj szám, nem fáj fejem. Amúgy meg az ilyen emberek általában elég pletykásak is, így fix, hogy kibeszélnek téged a hátad mögött akkor is, ha egy szót se szólsz.


Én igyekszem tartani egy szintet és egy távolságot a nekem nem szimpi alakokkal szemben. Lehet, hogy így néha magányosságra ítélem magam, ha csupa ilyen emberrel vagyok körülvéve, de inkább az időszakonkénti elszigetelődés mint jópofizni ostoba, ízléstelen embereknek.

2019. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Munkahelyet válts...vagy munkakört ahol már kevésbé fordulnak elő ilyen típusú emberek.

Nem veled van a baj.

Egyébként milyen munkát végzel ?

2019. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Irány külföld! Én is ezért jöttem ki, és nem bántam meg.
2019. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Gyárban dolgozom(igen,tudom...elég gáz...).Pletykálnak rólam állandóan,teszik a megjegyezéseket,hogy milyen szar munkát végzek,az egyik még arra is megakarta kérni a társát,hogy tegye tönkre a munkadarabjaimat.Van egy pasi banda,akik állandóan perverz/kellemetlen kérdéseket tesznek fel,mindig kérdezik,hogy mikor dugunk,mikor jövünk össze,stb.Aztán még kérdezik tőlük a többi haverjuk,hogy"na,kikészítetted?"

Mindegy hova megyek,mert csendes vagyok,szóval egyből célpont leszek mindenhol,minden egyes munkahelyen.Max olyan munkahelyeken lehet jobb a helyzet,ahol komolyabb végzettség kell,de nem hiszem,hogy egy egyetemet eltudnék végezni,pláne nem úgy,hogy hamarosan már nyelvvizsga kötelező az egyetemhez,nekem pedig borzalmas a nyelvérzékem.

2019. máj. 25. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!