Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mondjam el neki anélkül...

Hogy mondjam el neki anélkül hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
Szóval.. van egy jó barátnőm. Külön műszakba kerültünk mert mindkettőnket előléptettek.. Nem is ez a föproblema. Egyszerűen azt hiszi hogy azért mert barátnők vagyunk én el fogom végezni az ö el nem végzett munkáját. Tegnap a szememre hányta konkrétan. Én még csak néztem mint rozi a moziba..velemenyem szerint ez munkahely. Nekem is van dolgom. Es ha az o munkajat vegzem akkor az enyémet nem tudom. Tanácsot kértem a mentoromtól. Ő azt mondta mondjam meg kerek perec neki. Hozzateszem a mentorom jo fej es sokat tanit. Sztem a mentoromra is féltékeny. Mert már mondta hogy én csak mindenre bólogatok neki ahelyett hogy őt védeném. Kopni nyelni nem tudtam. Hogy mondjam meg neki hogy a munkahely az munkahely..Nem sumakolhatunk
2019. máj. 28. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:

"Barátnő"

Munkahely, egyenesen, nem így ködösítve, ahogy itt csinálod.

Egyébként pedig, ha még mentor is van, akkor nyilván jobb cég, odafigyelnek. A műszakátadás/átvételért ki felel? Vele beszélj erről. Semmi konkrétumot nem írtál így ennél többet nem lehet mondani.

Ez egy általános probléma, hogy a műszakok között ellentét van. Az utolsó fél/egy órában senki nem akar dolgozni inkább rátolja a következőre.

2019. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit hiányolsz a leírásból?
2019. máj. 28. 07:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem barátnő az ilyen.
2019. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szarul is esett. Ma meg is mondom a frankót neki.
2019. máj. 28. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igazi barátság a másik fél részéről.
2019. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindig jól megvoltunk. Mindent megbeszéltünk. Mindent! Most egy pár hete van ez. Kár volt eddig húzni a dolgot..meg kellett volna beszélni mikor éreztük a bajt.
2019. máj. 28. 09:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele. Nem vesztünk össze. Úgy láttam felfogta.
2019. máj. 28. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!