Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mivel foglalkoztok jelenleg...

Ti mivel foglalkoztok jelenleg? Mivel szeretnétek foglalkozni?

Figyelt kérdés
Van rá lehetőség, esélyesek hogy később azzal tudjátok foglalkozni amivel szeretnétek?
2019. máj. 29. 14:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Esélyetek, tudjatok
2019. máj. 29. 14:45
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemő- és kisgyermeknevelőnek tanulok, elsőéves vagyok. Minden lehetőségem meglesz rá, hogy ebben elhelyezkedjek, mert hiány van és tényleg elhivatott vagyok. A fizetés már más kérdés, de nem adom fel.
2019. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgos vagyok, már unom, sok a hülye :-) Magánnyomozó lennek legszivesebben vagy pszichológus
2019. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoftvermérnök vagyok, szarrá hajtanak, bár nem szar fizetésért, és szeretnék pihenni.
2019. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Februárban járt le a gyesem, márciusban a munkanélkülim, úgyhogy szerencsés munkanélküli vagyok aki a tb-t is maga után fizetni... A munkahelyem a terhesség miatt megszűnt és amìg szept.ben el nem kezdi a gyerekem az ovit nem tudok elmenni dolgozni. Egyenlőre 1 év múlva lesz egy biztos munkahelyem (itt kb azt is csinálhatom majd amit szeretek), addig kell majd találnom valami 4 órásat
2019. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nővér vagyok,néha szeretem,néha leterhel. Állatmentő/állatgondozó szeretnék lenni, vagy nyomszakértő a gyilkosságiaknál.

Eselyem sincs egyikre sem, valószínűleg nővér leszek míg dolgozok.

2019. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
statikus vagyok, szarrá hajtanak, szar fizuért.
2019. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Projektmenedzser vagyok és imádom a munkám. A célom az, hogy még néhány magasabb szintű képesítést megszerezzek és mellé elég tapasztalatot ahhoz, hogy szabadúszóként dolgozzak a szakmában, távmunkában, földrajzi kötöttségek nélkül. El fogom érni, mert komolyan veszem és dolgozom érte, már csak pár évem van hátra szerintem és meglesz.
2019. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Múzeumban dolgozok informatikusként, nagyon szeretem a munkám. :)
2019. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Irodai, eléggé általános, néha monotonabb, néha egész változatos, nehezen körülhatárolható. Nem imádom, sőt, nem is szeretem, de nem olyan rossz és a fizetés is egész tűrhető.



Szoftverfejlesztő szeretnék lenni, fogalmam sincs, összejön-e ez a vágyam és mikor. Minden szempontból nehéz dolog...

2019. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!