Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek? Maradnátok a...

Ti mit tennétek? Maradnátok a rosszban, de biztosban, vagy váltanátok, hogy aztán (ki tudja mennyi eséllyel) boldogok legyetek? (Munka téma)

Figyelt kérdés

Lassan egy éve dolgozom itt, de az utóbbi 2 hónapban változott meg a munkaköröm (az előző megszűnt). Az sokkal jobban tetszett, mondjuk ott se éreztem a legjobban magam, de elvoltam, nem utáltam bejárni.


Most viszont új osztályra kerültem és már most látom, hogy nem megy. Rengeteg vizsga van, amiket sorra bukok, elég kemény követelményekkel, amiket nem is értek (és fizetem a tízezres pótvizsgadíjat, mert ha nem csinálom meg, kirúgnak). Emberekkel dolgozom, akik rohadt bunkók, eddig valahogy nem tűnt fel, vagy nem hozott össze a sors ilyenekkel, de folyton megbántanak. A munkakör sem tetszik. A lényeg az, hogy 1 hónapja folyamatosan rosszul vagyok, kihat a mindennapjaimra, utálok bemenni, minden nap történik bent valami, ami miatt legszívesebben hazarohannék sírva és többet a lakásból ki nem mennék...


Viszont jók a céges juttatások, biztos fizu (bár nem sok, de elvagyok vele).


Azért nem hagytam még ott, mert nincs jobb. Kerestem, gondolkoztam rajta, de nem találtam. Egy dolog van, amit nagyon jó lenne megvalósítani. Ez egy egyéni vállalkozás. Lehet, hogy nagyon bejön, lehet, hogy nem. Sok szorgalom kell, kitartás, tanulás, amire most nincs energiám a lehúzós munkám mellett. Viszont, ha bejönne, imádnám az életemet. :)


Még fiatal vagyok, nem kell gyereket eltartanom, így viszonylag könnyű váltani, de nem igazán tudom, mihez kezdjek.


Ti mit tennétek?


2019. máj. 30. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A 2.
2019. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Boldog legyél, ezt tartsd szem előtt
2019. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!