Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék elmaradt elismer...

Hogyan tudnék elmaradt elismerést bevasalni a főnökömön?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy hosszú ideje erősìtem a csapatot, munkámmal hozzájárulok a cég sikereihez. Viszont, azt vettem észre, hogy a környezetemben lévőket jobban szereti kiemelni, az én tevékenységemet csak természetesnek veszi. Más is járt már így? Mit tett az ügy érdekében?
2019. máj. 30. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérsz egy időpontot tőle négyszemközti beszélgetésre, és elmondod neki. Az igényed az elismerésre jogos.

Ha a helyzet nem javul, csendben frissíted az önéletrajzod és elkezdesz másik állást keresni. Ha találsz jobbat, kilépsz.

2019. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Egyet tudok érteni az elsővel.


Nálam az volt, hogy túlteljesítettem, a csapatnak állandóan a kedvében jártam, sokat segítettem, céges dolgokat csináltam; mégis mindig más lett a hónap dolgozója.


Akkor odamentem a főnökhöz (aki megértő, segítőkész, csupaszív ember volt) és megkérdeztem finoman, kedvesen, hogy milyen kritériumok alapján lesz valaki hónap dolgozója. Nem követelőztem, nem nyafogtam; úgy tettem, mint aki kíváncsi, mégis levágta a lényeget; a következő hónap dolgozója én lettem.


A színjáték se kell. Leülsz vele négyszemközt és átbeszélitek, hogy mit tehetnél még, hogy kiváló munkaerőként tekintsen rád.

2019. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!