Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi alapjàn veszi fel az...

Mi alapjàn veszi fel az embereket a munkaügyi központ képzésre? Mitöl leszek nekik szimpatikus?

Figyelt kérdés
Segitsetek értelmes vàlaszokal. Vagyonör tanfolyamra be szeretnék jutni mindenàron. Ha nem sikerul összeomlok. Bàrmire hajlandó vagyok. Egyszer régen màr voltam képzésen. Az hatràny?? Mert ide mindenkepp be kell jutni.

2019. jún. 1. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem szimpátia alapján megy. Ha van sok üres hely, és megfelelsz, akkor felvesznek. Egyébként meg azt, aki barát, rokon, ismerős stb.
2019. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Obelix? Nem tél óta készülsz oda de még mindig nem jutottál el? Miből gondolod, hogy ha fel is vesznek képzésre akkor el tudod végezni? Vagy ha elvégzed akkor fel is vesznek? A vagyonőr nem csak a papírjától az, ami.
2019. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Függ sok mindentől, mikor adtad le a jelentkezèst, milyen papírjaid vannak, etnikum vagy-e, stb.

De ha van ott valami haverod, rokonod egyből bejutsz, nyugi.

2019. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos, bàrcsak lenne. Köszi. Kivéve a kettesnek. Te ne szoljal be meg szep hogy eltudom vegezni. Siman. Barki el tudja am is. En viszont jelesre.
2019. jún. 1. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Kettő tanfolyamot támogat a munkaügyi központ.

Bemész, jelentkezel, ha indul és sikerül a teszt, akkor mehetsz, de azt hiszem min 16 fő, max 20 főt vesznek fel.

Tavaly nyàron végeztem el, a jogra eléggé rámentek, de én szerettem.

Sok sikert.


34N

2019. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!