Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez átverés? Más...

Szerintetek ez átverés? Más is kapott ilyen üzenetet?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy üzenetet valakitől hogy ajánl nekem egy internetes munkát,ami itthoni. Szinte semmit sem kell csinálnom minthogy beüssek 4 számot,és jön is a fizetés. Én döntöm el hogy mennyit kapok. Bankszámlát kért meg ilyeneket. Egyből tiltottam.
2019. jún. 1. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen az.

Jol tetted, hogy tiltottad, ismerősöd volt?

2019. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy átverés. Egy random idegennek miért lenne érdeke, hogy te úgymond a "semmiért" annyi pénzt kapj, amennyit akarsz? Senkinek nem szabad megadni a bankszámla adataidat. Jól tetted, hogy tiltottad.
2019. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez egy tipikus adathalàszat. Jól tetted, hogy tiltottad.
2019. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Az egy baromsag az a munka. Meg az osszes tobbi is. Otthoni munka nem letezik. Illetve igen de csak nagyok okos es tanult embereknek.
2019. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mitől féltél? Megnyitottad egyáltalán az oldatl?😂 Vagy csak ugy gondoltad hogy hú bmeg ez is linket küldött akkor egyből le kell tiltani.😂 Én számtalan ilyen linket kapok meg szexoldalakra is de olyankor fogom és megsem nyitom. Tiltani nem szoktam csak ha zaklat.
2019. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
A munka leírása sem hangzik hihetően. Csak beütni 4 számot? És te döntöd el mennyit kapsz? Ilyen munka nincs.
2019. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!