Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire kínos, illetve...

Mennyire kínos, illetve kevesebb eséllyel indulok, ha olyan munkahelyre jelentkeztem, ahova már korábban is, fel is vettek volna, de visszautasítottam?

Figyelt kérdés

3 hónapja ott akartam hagyni a mostani munkahelyemet. Jelentkeztem egy másik állásra, ahova fel is vettek. Én pont az értesítés előtt pár nappal kaptam cégen belül egy lehetőséget, jobb fizuval, jobb munkakörrel, így a másik melót visszautasítottam. Megkérdezték, hogy miért döntöttem így, én meg szó szerint azt mondtam, hogy kaptam cégen belül jobb lehetőséget és keveslem a fizetést is. :D Ki gondolta volna, hogy 3 hónappal később kiderül, hogy mégse olyan jó ez a lehetőség és már az se számít, ha kicsit kevesebb a fizu, de váltanék. Ugyanerre a munkahelyre jelentkeztem most, de másik munkakörbe (elég nagy cég), viszont az interjút valószínűleg ugyanaz fogja vezetni, aki 3 hónapja is.


Lehet ebből valami hátrányom?


2019. jún. 1. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy sima biorobotnál nem sok.

Komolyabb pozícióban, ha emlékeznek rád és olyan a leendő főnököd jelleme lehet, vagyis nagy valószínűséggel fel sem vesz, az lesz a hátrány

2019. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!