Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Látható tetoválás mennyire...

Látható tetoválás mennyire problémás a munkavállalásnál? (pénzügy számvitelre mennék tanulni)

Figyelt kérdés

Nem tudom merre dolgoznék még pontosan, pénzügy számvitelre mennék. Szeretnék tetoválást, de ahol tetszene ott nem tudnám takarni. (csukló felső része)


Kérdésem: ha a munkahelyen letakarom korrektorral+alapozóval akkor nincs probléma?


Nem szeretnék emiatt lecsúszni majd egy munkáról, de máshol nem igazán tetszene a minta. És mivel alapjáraton sminkelem magam, így nem tartana sokból lefedni reggelente munka előtt. Így megoldható? Esetleg van aki így csinálja?



2019. jún. 2. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Megoldhatatlan, hogy állandóan alapozózd. Izzadás, kézmosás, dörzsölés,... ez nem fog menni!


Vagy fel sem veszek, vagy nem raknak ügyfelek elé.

2019. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Munkahelytő függ, vagyis attól hogy a vezető vagy a szabályaik hogy viszonyulnak hozzá. Engem is érdekel a téma ezért utánanéztem. Van akit konkrétan emiatt küldtek el, van akinek semmi baja nem lett belőle. Viszont az hogy most sminkeled magad, nem jelenti azt hogy életed hátralévő részében minden nap nem fog az agyadra menni az eltakarása. Van aki a jövendőbeli esküvője miatt nem szeretné pl. Én úgy vagyok vele hogy magamnak csináltatom a tetkót, nem azért hogy másoknak mutogassam, ezért nem tetetném oda. Ha annyira szeretnéd és csak oda szeretnéd, akkor varrasd fel és büszkén viseld a következményeket, de ha félsz ettől (mert úgy sem tudja szerintem senki megmondani hogy a Te munkahelyeden majd probléma lesz-e ez vagy sem) akkor ne csináltasd meg, mert bánni fogod, vagy csak keress egy kevésbé feltűnő helyet, annyi van. :)
2019. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor marad az, hogy más hova megy. Merre lehet? Váll esetleg? Azt már takarja ruha gondolom. Vagy még ennél is elrejtettebb helyre gondoljak?
2019. jún. 2. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Vállra mehet, tekintve, hogy irodai környezetben nem illik/nem engedik a vállakat mutogató ruhákat.
2019. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég sok könyvelőt láttam már tetkóval vagy akár piercinggel.

Viszont adótanácsadók és könyvvizsgálók közt, akik tényleg az ügyfelekkel dolgoznak rendszeresen, már nem.

2019. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha közvetlen ügyfeles munkát akarsz, akkor rejtettebb helyre tedd. Ha állami cégnél, akkor nem lesz baj, ha magán, akkor az a cégtől függ. Bár a legtöbb magán hely is jól tolerálja manapság. Könyvelőt, bankszektorost, vagy úgy akárkit a pályán, láttam már nagyon kitetováltat, de olyat is akin csak egy-két minta bújt meg. Eleddig senkit sem zavart. Ha a ruha takarja, akkor baj nem lehet. Ha nem takarja, de mással eltakarható, akkor sem baj. Ha nem takarható, akkor marad az, hogy ott dolgozol, ahol elfogadják és ahol nem gond, tehát a színfalak mögött.
2019. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!