Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a kérelem csomag?

Mi az a kérelem csomag?

Figyelt kérdés

Közös megegyezéssel felmondtam a munkahelyen központ Pécsen van ezért 1

5 hét amire megjönnek a papírjaim közben egy fehérvari cég alkalmazzna azonnal és szóltak hogy menjek be az ügyfélfogadáshoz kérjek egy munkáltatói kérelem csomagot

Valaki elmondaná mi ez



#munka #ügyfélfogadás #volt munka #kérelem csomag
2019. jún. 3. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam HR ügyfelesként, dolgoztam munkaügyi adminisztrátorként, de sehol nem találkoztam még a kifejezéssel. Ez egyedi lehet a cég saját dokumentumaival, gondolom én. Gyanítom nyilatkozatok lesznek benne, mivel még nincs letiltásos doksid, és a munkáltató készfizető kezes, ezért nyilatkoztatni fog, hogy van e letiltásod, hogy ha megkeresi a végrehajtó akkor legyen papír a kezében. De ez csak tipp.
2019. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincs más ötletem, nyilatkoztathatnak arról h nincs kiskönyved kilépő papírod stb. Viszont a korábbi munkáltatónak 5 munkanapja van postára adni a papírokat, nyugodtan hívd fel őket és lengesd be h tisztában vagy a jogaiddal, hátha összekapják magukat.
2019. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Válaszoknélkül ***** válasza:
Támogatott foglalkoztatásnál használt kifejezés a "kérelem csomag". Pécsett nem tudom, milyen lehetőségek vannak e téren, de ez általában úgy működik, hogy a munkáltató felvesz regisztrált álláskeresőt, aki után kaphat támogatást, amennyiben megigényli és pozitív az elbírálás. Az igénylés első lépése a kérelem csomag kitöltése, leadása és munkaerőigény benyújtása.
2019. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!