Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A vendéglátásban tényleg...

A vendéglátásban tényleg ennyire sok a tudatlan ember?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy manapság a vendéglátásban tényleg a pultosok, felszolgálók, szakácsok 90%-a reménytelen buta ember? Sokáig irodai munkát dolgoztam, és nagyon szerettem volna a vendéglátásban dolgozni, ezért olyan egy éve kiléptem az egészből és elkezdtem pultosként dolgozni. De egyáltalán nem olyan az egész mint amire számítottam... Nem is a vendégekkel van a gondom, hanem a kollégákkal, mindegyik olyan sötét, gyűlölik a munkájukat, gyűlölik a vendégeket, folyamatosan az a undorító drog jár az eszükben, hogy aznap éppen mint szìvjanak fel az orrukba... Állandóan csak panaszkodnak és kibeszélik egymást, többet foglalkoznak a másikkal mint saját magukkal. Kezdek kiábrándulni az egészből. Manapság tényleg csak az megy vendéglátósnak akinek éppen sikerült az érettségie? Minden helyen erre kell számítani? Remélem csak én vagyok rossz helyen, mert nem szeretnék visszatérni az irodai munkákhoz :(

2019. jún. 5. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kezdek kiábrándulni az egészből. "


Ök már túl vannak ezek a kezdeten

2019. jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg vendéglátást tanultam, de irodába mennék (mi bajod az irodával?).

Nem dolgoztam benne, de túléltem pár próbanapot és takarítottam vendéglőben, tehát némi rálátásom van.

Ebben a mu kakörben (is) meglehet hülyülni.Túlhajszoltak, pocsék az időbeosztás, sokszor a szabadság sincs meg, a vendégek is, türelmetlenek, stb.Szóval az egyik legpocsékabb munkakör.Az elbutulás pedig általános.Például, ahogy az irodisták viselkednek a takarítoval.Nem ismerik még a kérem szépen és a légyszíves szavakat sem, sem a köszönömöt, úgy látom, a szellemi színvonal általánosan a küszöb szintje alatt van.

2019. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Üdv a való életben. Én irodában dolgozom és itt is ez megy. És az emberek csodálkoznak, hogy kerülöm őket. Persze normális társaságban (nem munkahelyi) nincs ilyen gond, hogy bunkónak tűnnék mert nem beszélek senkivel.
2019. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen...Konyhán vagyok és megy a kibeszélés,mások lejáratása.Meg van ki kivel haverkodik össze ki ellen fognak össze,nagyon beteg emberek.
2019. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én innen irodai munkahelyre vágyódom.A vendéglátó ipar több szempontból is leterhelő.
2019. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!