Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szóljak erről az állásinterjún?

Szóljak erről az állásinterjún?

Figyelt kérdés

1 hete mondtam fel a munkahelyemen


A héten 2 állásinterjúm lesz


Az a baj hogy június 21-25ig nyaralnánk Horvátországba már fél éve gyűjtöttük rá a pénzt a Szállást is lefoglaltuk és ki is van fizetve már


Ha csütörtök Elmegyek az interjúra és azt mondják hogy azonnal kezdhetek akkor szóljak erről

Azert az új állást se szeretném elveszteni de a nyaralás árat sem



2019. jún. 5. 07:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Jobb őszintének lenni

Vagy mondtam azt hogy kérek 1 hét türelmi időt átgondolni mindent plusz még az előző munkahelyemről se jöttek meg a papírok

2019. jún. 5. 07:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mond meg nekik, ha szóba kerül, hogy Júli 1-től tudsz munkába állni. Ennyi.
2019. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És ha nekik az késő nem várják meg

Munkát se szeretném elvesziteni

2019. jún. 5. 07:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Mégis hogy gondolnád ha nem mondod meg?

Bemész két hetet dolgozni, utána?

Normális helyen egy ilyenért repülsz próbaidő alatt.

Legyél egyenes.

2019. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Akkor döntsd el, hogy mi a fontosabb. A nyaralás, ami kemény 5 nap, vagy a munka, ami jó esetben jopár év.
2019. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán megmondod, hogy július 1-vel tudsz kezdeni, mert már van egy lefoglalt utad.
2019. jún. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod hogy júliusban tudsz kezdeni, vagy ha fontos hogy addig is dolgozz, akkor munka közben mész majd nyaralni, mert ki van már fizetve. Egyébként náluk is és mindenhol nyár van, teljesen érthető.
2019. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Simán megmondod.

Én anno úgy kezdtem, hogy le volt foglalva egy több, mint két hetes nyaralás, elsőre dolgoztam egy hetet, aztán máris szabadságon voltam...

2019. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha közlik, hogy téged vesznek fel, és már mehetsz is dolgozni, akkor közöld velük, hogy ezer örömmel, de neked

június 21-25ig befizetett nyaralásod lesz, és reméled, hogy ez nem okoz gondot majd.

Ha nem okoz gondot, akkor mondani fogják, hogy rendben akkor szabi. Ha gondot okoz, akkor sajnálják, de mégsem te leszel az alkalmas emberke.

2019. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem mondhatják, hogy nekik az késő.


Ők számoilnak 1-2 hónap felmondási idővel minden jelentkezőnél; bár Neked ez nem felmondási idő, de nem fognak ezért elutasítani...

2019. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!