Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közmunkàn most mennyi a nettó...

Közmunkàn most mennyi a nettó fizetés? Amit kézhez kapnak?

Figyelt kérdés
Szerintem azert netto 100 ezret illenne adni. Nem tudom most mennyi ott a bér. Persze azert a 100 ezerert dolgoztassanak is rendesen.

2019. jún. 5. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
SZerintem ez elérhető neten. Tavaly 53 körül volt az olyan közmunkások fizetése akik a füvet nyírták meg söpörgettek.
2019. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az igen. Ez nagyon megalàzó egy fizetés. Azért nem halna bele az àllam ha adna netto 100-at. Még abból se lehet megélni amúgy.
2019. jún. 5. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:
És miből adja az állam azt a pénzt?
2019. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a minimálbért meg kellene adni, vagy, akkor már inkább 20.000 forint segély.
2019. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50 ezer
2019. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
netto 54 ezer alapesetben. Ha van gyerek több marad, olyan 80 körül két gyerek esetén.
2019. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

60.000 körül van.De miért is kéne, hogy kevesebbet adjon a közmunkásnak az állam??!

Dolgoztam közmunkásként és ugyan azt a üunkát, ugyan annyit el kellett végezni, mint az állandósoknak.Márpedig ugyanannyi munkáért ugyanannyi bért!

Azóta sem vállaltam közmunkát, nem is fogok!Dolgoztatnak rendesen, csak fizetni kelljen! Dolgozzon az anyjuk ingyen. És nem kell idekeverni semmiféle segélyt.Dolgoznak, tehát munkabér jár nekik, nem segély!

2019. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Irodai közmunkáért br 106-ot, ami nettó 70 kaptam tavaly és előtte is, de idén sem emeltek rajta, ehhez kellett a szakképzettség, enélkül br 81, az nettó 54.
2019. jún. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sándor G ***** válasza:

Utolsó hozzászóló helyesen irta meg, idén is annyi mint 2016-ban, vagy 2018-ban volt, tehát könnyű megjegyezni, netto 54ez, ft, jár az utcai segédmunkásoknak, a karbantartóknak, irodai dolgozóknak pedig 70800ft, és 2-3-gyerekeseknek sem jár több 63ez,ft. nál, mert hiába tudja igénybe venni a xaros adókedvezményt, ha kicsi a bruttó, akkor bizony a nettó is kevés marad,.

Olyan pedig nincs és nem is lesz, hogy valaki csinál 3gyerköcöt, és megkapja a havi 80ezres fizetést, vagy a min.bért, ez nem az az ország,.

Hiába értetlenkedik sok-sok ember, a közmunkások nem fontosak az állambá-nak, és csak addig van becsületük, amíg a piszkos melót elvégzik,.

Legtöbb helyen semmibe néznek minket, én spec. 3évig voltam karbantartó- villanyszerelő, egy közintézményben, dolgoztam rendesen, megjavítottam mindent, és most állásnélküli vagyok, csak a 22800ft.ra lettem jogosult,.

Jövőre meg fogják szüntetni, a közmunkát teljesen, mindenki menjen el a versenyszférába, összeszerelőbe, gyárakba, aki nem tud, az mehet amerre lát,. megmondták az illetékes et.sak tv-ben rádióban,..

2019. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!