Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kötekedő idős asszonyokkal...

Kötekedő idős asszonyokkal mit kezdhetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lépcsőházakat takarítok.

A főnök és a közöskèpviselők megvannak elégedve velem. Meg a többi lakó is. De van kb 6 öregasszony akik mindig találnak indokot hogy belém kössenek. Van amelyik már ott vár a kapuban, parancsolgatni akar stb. A főnök azt mondta ne foglalkozzak velük, de ne is veszekedjek. De nagyon idegesítőek hogy ez rendszeressé vált.



2019. jún. 5. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lenulláznám hamar. Ki se jönne. Nem a főnököd. Küldd el a fa.. ba
2019. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Öntsd végig a lábán a szutykso felmosóvizet.
2019. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most két lehetőséged van.

1: Megpróbálsz jóba lenni velük, megkérdezed hogy vannak, segíthetsz-e valamiben (levinni a szemetet vagy tudom is én)

Talán magányosak, egyedül vannak. Ilyenkor megkeseredik az ember és mások ba.zogatásában lelik örömüket. De lehet a kedvességeddel boldoggá tennéd őket.


2: Ha nem akarsz kedves lenni, szimplán közöld velük hogy nem ők adják a fizetésed, ha problémájuk van veled jelezzék a feletteseidnél, (itt jegyezd meg hogy nem fog sikerrel járni mert ők elégedettek veled, de lehet próbálkozni) és végezetül szépen de határozottan megkéred hogy menjenek be a kis lakásukba mert hamarosan kezdődik az Elif

2019. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy most kezdődik a Vad angyal, rögtön békén hagynak és hazamennek!
2019. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, már előttem is írtak hasonlót! Na így jár az, aki nem olvassa végig a többi hozzászólást!
2019. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aki már vár mindig, neki először mondtam hogy menjen ,feküdjön le aludni! De nem vette a lapot.

2019. jún. 5. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Ők már arra vannak kalibrálva, hogy kukacoskodjanak veled, mert ők aztán mindent jobban tudnak. Köszönj nekik, aztán ennyi, mintha ott sem lennének.
2019. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"Tessék, Mariska néni, átadom a seprűt, felmosót, úgy is jobban tudja, hogy kell csinálni!Én meg addig olvasgatok itt a padon! "
2019. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!