Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, ha rosszakaró...

Mit lehet tenni, ha rosszakaróm van a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

2019. jún. 7. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Beszélj vele négyszemközt és kössetek kompromisszumot.
2019. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szembesítsd...
2019. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leszarni. Viccen kívül.
2019. jún. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát elmondom én hogy döntöttem. Firss Pályakezdőként bekerültem egy olyan helyre ahol folyamatosan ment a cseszegetés a piszkálódás a másiknak való keresztbe tétel, nagy volt a fejetlenség.


Én pontosan 3szor szóltam a fél év alatt a főnöknek hogy ez így nem állapot. Mindig ígérte hogy majd rendet tesz de sosem következett be. Így eljottem. Nagyon jó döntés volt.


Én úgy gondolom hogy sajnos aki rossz ember és bánt azzal nehéz beszélni, sőt.. Felesleges is.

S miután a főnök sem segített.. Eljottem.

2019. jún. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos pont ugyanez a tapasztalatom,mint az utolsó válaszolónak...
2019. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Jelezd a főnököd és ha van, akkor a HR vezető felé. Ha nem segítenek, keress másik munkahelyet mielőtt kicsinálnak.

A mobbing súlyos probléma, de jogszabály nem kezeli, gyakorlatilag büntetlenül megtehetnek veled bármit.


Amit ne tegyél: négyszemközt lerendezni. Vissza fog élni vele.

2019. jún. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha a főnök alkalmatlan vagy nem akar segíteni, akkor vagy xard le, vagy válts. Én az előbbit tettem. Ha mindenképpen beszélni akarsz a rosszakaróddal, szerintem rögzítsd a beszélgetést.
2019. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem 2év után telt be a pohár és eljöttem.
2019. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!