Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen koedukált öltöző?

Munkahelyen koedukált öltöző?

Figyelt kérdés
Nyari gyakorlatra olyan helyre megyek ahol kozos oltozo van a fiuknak es a lanyoknak... Aki ilyen helyen dolgozik elmondana hogy mukodik? Mindneki egyutt oltozik? Es ha epp bent valaki a masik nembol akkor nem kellemetlen gatyat es polot valtani? Engem annyira nem zavar, de pl ha en lany vagyok es bent van egy fiu akkor nem kinos neki ha en ott atoltozom? Vagy meg kell kernem h menjen ki ha zavarja? Tudom hulye kerdes, de nem birom elkepzelni, hogy mi a szokas ilyen esetben, es hogy mas mit szokott csinalni

2019. jún. 8. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, férfiak, nők egy helyen öltöznek. Egy pasi bármikor levetkőzik egy nő előtt, nem olyan nagy cucc, én fiú osztályba jártam, és amikor jöttek az öltönyök az összes fiú osztálytársam ott öltözött előttünk(hárman voltunk lányok.).

A pasik viszont legtöbbször aberráltak és megpróbálnak fotókat készíteni rólad miközben öltözöl(Tisztelet a kivételnek!). Ha ilyesmit tapasztalsz, akkor inkább öltözz át a mellékhelyiségben! Vagy várd meg amíg kimennek a pasik. Ha normálisak akkor nincs gond, lehet némelyik megfog nézni, de ennyi.

2019. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, ment a zoldkez :) akinek meg van ilyennel tapasztalata az kerlek ossza meg
2019. jún. 9. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyen, nem voltunk túl sokan, de nem jelentett problémát megvárni, hogy átöltözzenek a csajok.

Vagy ha épp úgy jött ki, hogy nem tudtam várni rájuk, akkor ők vártak, mert én olyan nettó 9 másodperc alatt öltözöm át.

Szóval hiába volt koedukált, sose volt bent egyszerre mindkét nem.

Nem mint ha bármi történt volna, vagy gondot jelentett volna, vagy akármi következménye lett volna... csak így alakult ki.

Mint ahogy benned is felmerült ez a kérdés, mi is úgy gondoltuk, hogy egyszerűen ez a szokás, nem akartuk a másik komfortérzetét csökkenteni, meg mindenkinek más az ingerküszöbe, valaki zavarbaj ön, stb, ezt nem lehet tudni, szóval úgy voltunk vele, jobb a békesség, és elébe mentünk minden problémának azzal, hogy megvártuk egymást.

2019. jún. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!