Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen szélsőséges a...

Miért ilyen szélsőséges a kapcsolatom a férfi kollégákkal?

Figyelt kérdés

Együtt járunk minden hová csapatosan. Van 2-3 férfi kollégám, akikkel jókat dumálok, a többi 2-3-al pedig alig tudok beszélgetni. Ritkán hetente hozzám szólnak 1-2 szót és ennyi. Ha kérdezek tőlük valamit csak pislognak vagy úgy tesznek, mint akik nem hallották. Jó, nem vagyok egy toppmodel csak ezt tök furcsának érzem. Nem értem az ilyen embereket.


N


2019. jún. 9. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz eldönteni, nem írtad le, hogy ők milyenek például. Ugyanabban a munkakörben dolgoztok? Csak téged kerülnek el? Totál emberfóbiásak talán? Normális ember nem kerül el valakit csak azért mert nem topmodell.
2019. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, egy munkakörben dolgozunk. Az egyik kolléga csak velem ilyen. A másik meg mikor hogy ..
2019. jún. 9. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, zavarban vannak, lehet figyelmetlenek, vagy nem tisztelnek, kicsit nehéz megítélni ilyen leírás alapján a dolgot.
2019. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak, akik tartanak a nőktől, nem tudják, hogyan beszéljenek hozzájuk. Az én munkahelyemen is volt ilyen jelenség, ezt úgy oldottam meg, hogy direkt jelentkeztem egy olyan feladatra, amit ezzel a sráccal közösen kellett végezni. Ennek során közelebb kerültünk egymáshoz, és azóta nincs benne ilyen gát felém.
2019. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!