Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákok, akik nyáron vállaltok...

Diákok, akik nyáron vállaltok diákmunkát?

Figyelt kérdés

Diákok,titeket zavarna az ha a munkahelyen lenne néhány ember,akikkel nem nagyon szimpatizáltok?

Vagy nem zavarna,mert tudjátok,hogy ez úgy is csak egy diákmunka.Meg mondjuk ilyen gyárakban úgy is csak primitív emberek vannak többnyire,úgyhogy nem foglalkoztok vele.Persze tisztelet a kivételnek!!

Úgy adódott hogy lesz egy diákmunka a szünetre és elvállaltam.Igaz,nem egy álom, mert gyár,de egyelőre megteszi ez is :-D

Egyetemre készülök,és szeretnék gyűjteni pénzt magamnak.


2019. jún. 9. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is voltam gyárban diákmnunkán. (Azóta váltottam és kasszas lettem, ezt egyébként neked is javaslom, jobban fizet)


Igazából én ugyanúgy voltam vele, mint te. Nagyon sok primitív ember van (tipikus falusi suttyó), nőként (pedig voltam vagy 16-17) elég sok 30-as, 40-es csávó próbálkozott. Ha lány vagy, azért készülj fel erre. Igazából a női munkatársakat 2 csoportra tudnám osztani: vannak az anyáskodók és a mindenbe belekötők. Az anyáskodók nagyon cukik, segítettek mindenben, elmagyarázták a teendőket. Velük akár beszélgetni is lehetett, normálisak voltak. Van köztük tanult ember is, csak egyszerűen jobban fizet ez a meló, mint amilyen vegezttsegük van, szóval a lényeg, hogy ők normálisak.

Aztán vannak ugye a mindenbe bekötők. Szarul csinálod, így csináld, úgy csináld, ide menj, oda menj. Parancsolgatnak (úgy, hogy amúgy nem tehetnék, mert nekem pl.csak a műszakvezető adhatott utasítást), ebből egyszer származott is bajom... Mindig minden szar, mint akik citromot esznek reggel-délben-este. Szerintem velük próbálj a lehető legkevesebb interakcióba lépni, ha még mégis kapcsolatot akarnak teremteni, akkor legyél kedves de határozott.

Egyébként volt egy pár korombeli is (főleg diákmelósok) én speciel elég jól kijöttem velük, bár elég lusták tapasztalataim szerint.

2019. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!