Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyakori munkahelyváltás jó...

Gyakori munkahelyváltás jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Már több helyen is dolgoztam (de csak 1-2 évekig), de vagy unalmassá válik egy idő után és azért váltok vagy pedig valami "rendszerbeli" hülyeség miatt, amit nem bírok elviselni, esetleg kollégák miatt.

Manapság egy állásinterjún ha meglátják az önéletrajzban a sok korábbi munkahelyet cikinek számít, hogy nem elég elkötelezett egy hely iránt az ember? Vagy esetleg pozitívként is elsülhet, hogy több hely =több lábon való megállás, szerteágazóbb ismeretek?

Ja, és egyébként nem a versenyszférában dolgozom.



2019. jún. 11. 14:20
 1/5 anonim válasza:

Azt nem gondolom, hogy egy munkáltató pozitívumként értékelné, ha meglátja, hogy rövid időn belül sok munkahelyed volt, ugyanakkor azt sem tapasztalom, hogy negatívumként tekintenének rá. A rövid idő alatt én is azt az 1-2 éves munkaviszonyokat értem, amit a kérdésedben is említettél.


1-2 évig lenni egy cégnél manapság szerintem teljesen vállalható, elmúltak már azok az idők amikor az lenne az illendő, hogy neked onnan illene nyugdíjba menned ahol jelenleg dolgozol.

2019. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nekem vannak 1 napos munkahelyeim is😂😂😂
2019. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj mindet bevallanod, ha cikinek érzed, bár nem hinném, hogy ciki lenne, elvégre sok helyen jártál, kipróbáltàl gondolom pàr dolgot és így vannak tapasztalataid.
2019. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk már volt aki ezen bukott el: a vezető nem akart pénzt és energiát fektetni olyanba, aki várhatóan hamarabb lelép, minthogy visszatermelné a betanulás költségeit. Inkább felvett olyat aki várhatóan hosszú távra tervez.
2019. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen hátrány, a 3-4-5 év az elfogadható kb.
2019. jún. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!