Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka jelentkezésnél határidő...

Munka jelentkezésnél határidő előtt vissza szoktak jelezni?

Figyelt kérdés
Több munkára is jelenletkeztem, van ahol visszaírtak rögtön, hogy köszönik az érdeklődést es a határidő után majd értesítenek, de van ahonnan semmi visszajelzés nem jött,pedig napok óta küldtem el... Még van esély, hogy határidő után értesítenek, vagy akik nem is válaszolnak az már reménytelen?

2019. jún. 11. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Határidőig még van esélyed onnan is, ahonnan nem érkezett visszajelzés.


De azt azért tudd, hogy lehet, 50 álláshirdetésből, amire jelentkeztél, csak 5-een fognak visszajelezni, és ez teljesen tipikus dolog, nem téged minősít. Szóval ne keseredj el, ha mégsem sikerül állást találni, előbb-utóbb találni fogsz.

2019. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi :) van egy munka, amit nagyon magamnak valonak ereztem (rengeteg tapasztalatom van hasonlo munkahelyekrol, es nagyon tetszik a munka). 17-e a hatarido, akkor meg remenykedem, hogy megkeresnek :D
2019. jún. 11. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Én voltaképpen jelenleg is keresgélek, de lájtosan, munka mellett, tanulmányaimnak megfelelőt.

Kb. fél évvel ezelőtt váltottam.


Az a tapasztalatom, hogy a jelentkezés beadását követően 1-3 munkanapon belül fel is hívnak, ha szimpatikus vagy, interjút szeretnének.

Mire a hirdetés időtartama lejár és lekerül az álláskereső portálról, addigra jellemzően megvan az új kolléga.

2019. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aki esetleg utólag olvassa, annak írom, hogy határidő után kerestek, végül én kaptam a munkát :)
2019. jún. 28. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálunk ;-)
2019. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! :)
2019. jún. 28. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!