Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha én tudom hogy lehet több...

Ha én tudom hogy lehet több képzésre is jelentkezni a munkaügyi központban de az ügyintézö nem enged csak egyet akkor mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Mivel régen lehetett többre is. Meg itt az oldalon is olvastam volt aki 5 tanfolyamra jelentkezett. Akkor ezt hogy lehetne elmagyaràzni neki vagy mire lehetne hivatkozni?? A kerdes nagyon komoly. Mivel ket szakma is erdekel. Amelyik elobb sikerul arra mennek. Vagyonör is érdekel meg pincér is. Csak adjon még egy jelentkezést kitöltöm azt vegye el azt is, ezt ennyire nehéz megtenni?? Mert ha nem vesznek fel mondjuk örnek még lenne esély s pincér tanfolyamra. Bàr lehet a pincér jobb nem tudom kulfoldi munkavallallason is gondolkodom. Sok pénzt akarok keresni nagyon. Meg akarom mutatni mindenkinek hadd irigykedjenek. Rokonoknak meg bemutatok ha kolcsonkernek mar annyiszor elkepzeltem. Amiert leneznek😂😂😂

2019. jún. 12. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen törvényben benne van, hogy 1 embernek 1 tanfolyam lehetséges, egyszerre, párhuzamosan a kettőt hogy tudnád végezni ha egyidőben van a két képzés?
2019. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom egyszerre végezni öket. Amelyik sikerul arra megyek. Mivel felveteli van minden tanfolyamra. Erted nagyobb az esely hogy ketto kozul sikerul valamelyik minths csak egyre jelentkezem.
2019. jún. 12. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Az elmúlt fél évben mit csináltál? Tél óta írod kifelé a kérdéseket hogy biztonsági őr akarsz lenni, mégsem mentél el egy képzésre sem. Ha nem szervez vagy enged a munkaügyi, akkor elmész egy OKJ-s tanfolyamra, akár fizetősre is. Fél év alatt nemcsak előrébb lennél a szakma szerzésével, de munkába állhatnál és megkereshetnéd a képzés díját is, visszaforgatva a befektetést.

Ehelyett pár hetente kiírsz egy kérdést hogy mikor kellene bemenni a munkaügyibe, vagy épp bementél és elküldtek, aztán szarsz az egészre. Így nem lesz belőled senki, csak egy megszomorodott troll, aki eljátssza itt hogy mekkora ász, közben süt az egészről hogy szégyen az élete.

2019. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem jatszok el semmit.xd Voltam bent de csak egy tanfolyamra engednek jelentkezni, de meg az se lett leadva hazakuldtek a jelentkezesi pspiral itthon toltsem ki, majd vissza kell mennem. De en kettore is skarok jelentkezni. Most indulnak tanfolysmok azert most intezem.
2019. jún. 12. 16:44
 5/12 A kérdező kommentje:
De kinek van penze azokra a fizetos tanfolyamokra?? Egy vagyonba kerulnek.
2019. jún. 12. 16:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt is felmérted, hogy képes leszel-e ellátni a biztonsági őr feladatokat és van kereslet a lakóhelyed környékén erre? Csak attól hogy elvégzel egy szakmát, még nem jár automatikusan elhelyezkedéssel sem. Na meg a látszat ellenére a biztonsági/vagyonőr nem csak bent ül a bódéban egész éjjel, és filmezik, és nem elég oda a nagy szád amivel a neten akarod elhitetni hogy mekkora arc vagy.


Az nem tudom feltűnt-e már, de attól hogy telerakod a válaszodat "😂"-val, még nem lesz sem humoros, sem jópofa.

2019. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudnam csinalni, senkitol nem felek.
2019. jún. 12. 16:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, valószínű az ügyintézo dönti el egy személyben, hogy te csak egy tanfolyamra járhatsz, nem kettőre. Mert ez így működik. Szabályokat évente valtoztatgatjak ám, kutyát nem érdekli x éve mi volt. És nem hiszem, hogy ne hivatkozna valamire, amikor elurasit.
2019. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerős logisztikát szeretett volna tanulni, megírta a tesztet, utána felajánlották az eladói tanfolyamot, végül oda nem ment. Bármi lehet, attól, hogy csak egyre engedik beadni, lehet tök mást ajánlanak a végén.
2019. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még akkor is az ügyintéző fogja jobban tudni hogy mik a szabályok, és nem a kérdező. Ha biztonsági őr akar lenni akkor jelentkezzen arra, ne pedig azon essen kétségbe hogy miért nem mehet egyszerre két helyre.

Vagy pedig jelentkezik az egyikre és ha nem sikerül akkor jelentkezik a másikra. Kettőt egyszerre garantáltan nem csinálhat, hiszen pontosan tudja az előző munkaügyi képzésről, hogy szerződést íratnak vele, bejelentett munkaviszonynak számít ami után fizetik a járulékokat, ami kizárja hogy két tanfolyamra járjon. De ha még ez sem lenne akadály, akkor sem tud fizikailag két képzésen egyszerre részt venni, így az egyik helyről előbb-utóbb kirúgnák az összegyűlő hiányzás miatt, ami a támogatás visszafizetésével jár, amire megint húzná a száját hősünk.

Nem mellesleg ha tényleg 19 éves és magát értelmesnek gondoló ember, akkor képes eldönteni hogy mit akar és arra jelentkezik, nem pedig azon vergődik az ügyintézővel hogy ő két helyre akar menni. Örüljön, ha egyre felveszik és képes megírni az általános műveltségi tesztet, vagy nem zárják ki mert beszámíthatatlanul viselkedik.

Én tudok olyan esetről, hogy a szerencsétlen megírta a bemeneti tesztet és muszáj volt felvenniük, aztán pár hét múlva inkább beszereztették az orvosi alkalmatlansági igazolást és szankciók nélkül elküldték a tanulót, mert bolond volt, hülyeségeket beszélt állandóan és teher volt mindenkinek.

2019. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!