Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van reggelente annyi...

Miért van reggelente annyi elgyötört munkába menő ember?

Figyelt kérdés

Nem reg elkezdtem telejes munkaidős állásban dolgozni, eddig egyetemista voltam és sokszor csak később kezdődtek az óráim. Tehát mostanában reggel alt. Reggel 7 és 8 között utazom a munkahelyemre, Budapesten.

És valahogy egyre több elgyötört arcot látok. Kissebb nagyobb szepseghibakkal, mintha nem adnának magukra az emberek. Agyonmosott, kibolyhosodott polokban járnak. Sok ember túlsúlyos, ha velem szemben ül, 3 hurka van a hasán. Vagy leul mellém nyom a comja, mert nem fér el a saját ülésén. Nekem ez nagyon furcsa. Azt gondolnám, h amikor az embernek már saját keresete már meg tud engedni magának ezt-azt. Például jobb ruhákat, tud költeni konditeremre, minőségibb kajára.

Én az a sok szomorú, gondterhes arc külön borzasztó.

Miért van ennyi ilyen ember?


2019. jún. 16. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz egy picit. Majd megtudod.
2019. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Miért figyeled mások arcát? Miért nem foglalod el magad vagy legalább mélyedsz a gondolataidba?


Amúgy az elgondolkozó embert össze lehet keverni a stresszessel; eleve a semleges arcot is.

2019. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak dolgoznak, de nem jutnak sehova az életben. Bele keseredtek ebbe a nyomorult országba.
2019. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

" Azt gondolnám, h amikor az embernek már saját keresete már meg tud engedni magának ezt-azt. Például jobb ruhákat, tud költeni konditeremre, minőségibb kajára."

Mennyiért dolgozol?

Hol laksz?

2019. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy meglepődnél, ha 5 óra körül utaznál
2019. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, az embereknek rengeteg gondja van. Gyerekeket el kell tartani, fel kell nevelnu, ami hatalmas anyagi áldozat, idős szülőket segíteni, lehet beteg a családban, lehet hogy a dolgozó saját maga is eü problémákkal küzd, lehet, hogy nehéz a munka és kevés a fizetés, mindenféle anyagi probléma lehet, lehet, hogy az egész életbe belefáradt és csak vegetál, depresszió stb. szóval ezer oka lehet, hogy megviselt arccal ülnek
2019. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk előtte nrm dolgoztál túl sokat
2019. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemisra korodban burokban éltél?
2019. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Majd meg látod ha több ideje fogsz dolgozni, egyébként mikor fent voltam és ebben az időpontban közlekedtem én is ezt láttam, örülök neki hogy nekem ezt nem kell nap mint nap átt élnem és persze inkább le sem ülök ki tudj ki ült le oda? például a hajléktalanok, szóval érted?

Ki vannak égve, depressziósok stb...

2019. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sok háttere lehet: "hosszú volt az éjszaka..."; nem jó családi körülmények közt él; nem tud aludni; inkább dorbézol éjszakánként; utálja a munkáját-családját-életét.
2019. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!