Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljesen egyedül csöppentetek...

Teljesen egyedül csöppentetek bele a munka világába vagy valaki segített, támogatott benne?

Figyelt kérdés

Aki tanácstalan volt, hogy mit csináljon végül mihez kezdett?

Köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 17. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Én mire odajutottam,hogy dolgozni állok addigra már olyan hírem volt,hogy engem kerestek meg. De ehhez azért eléggé célirányosan kellett fejlesztenem magam. Ha céltudatosan csinálod,akkor nyitva lesznek az ajtók amikre szükséged van. Ha nem tudod,hogy mihez kezdj akkor nehezebb a dolog. Akkor ismeretségre lesz szükséged és mázlira. Akkor kb 33-33-33% a mázli-protekció-tudás arány. Manapság az állások jelentős része úgy megy el,hogy ismeretségen keresztül jut be az ember. Ha viszont keresett tudásod van akkor manapság baromi könnyű elhelyezkedni. Sok helyen kapkodnak az ember után.
2019. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedül. A világ másik végén van a cég (távmunka), így a protekció gondolata fel sem merülhetett.
2019. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Sok proteckiós k.cs.gnek jut a jó munka, a többinek akinek meg nincs,annak a sz.r... Nevetséges...


amugy egyedul...

2019. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Orvosként nem volt nehéz. Kb. úgy nézett ki a dolog, hogy "Itt szeretnék dolgozni ősztől!" Jó, gyere, várunk." :-D
2019. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyedul, es jo melo protekcio nelkul.

Ennyit a hisztidrol #3-as...

2019. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na mi az a jó meló 5ös meséljmá :D
2019. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerzodeses katona, logisztikai alakulat. Nem Magyarorszag.

Fel nap, neha tobbet logatom a labam, vagy telefont nyomogatok, vagy tv. Gyakorlat ritka.

Fizu atlagon felul, szolgalati lakas/alberletpenz, es 50 evesen mehetsz nyugdijba meg utolso kozkatonakent is.

2019. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sok proteckiós k.cs.gnek jut a jó munka, a többinek akinek meg nincs,annak a sz.r... Nevetséges..."


Manapság már nem nagyon létezik a protekció fogalma. A szar meló általában annak jut,aki lusta volt tanulni vagy értelmes dolgot tanulni vagy simán csak balf@$z. De igazából már szar meló is kevés van.

A jó munka == sok pénz. Versenyszférában nincs olyan,hogy valaki egy kalap szamócához sem ért de mégis osztják neki a sok pénzt. Amúgy is kb a fél országra igaz az,hogy mindenki más hülye,csak ő helikopter.

2019. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi számít támogatásnak? A mostani munkahelyemet úgy találtam, hogy a szakmámban lévő embereknek van egy Facebook csoportjuk, ahol meg lehet osztani álláslehetőségeket, és ott osztotta meg valaki, neki írtam és elkértem a részleteket. A jelentkezést egyedül csináltam.
2019. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!