Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti otthagynátok ezt a munkahel...

Ti otthagynátok ezt a munkahelyet?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy sok szempontból álom a hely, mármint fiatalon a szakmámban vagyok, a főnökkel jól kijövök, ad is sok mindenben a szavamra, ki is vagyok fizetve, de ez kevésbé mozgat, csak legyen amennyi nem fogy el idő előtt, és az megvan.

Kreatív változatos az egész, rengethet dolgozom itthonról is, ez egyébként előnye és hátránya is. Nem tudtam a kollégákkal jó kapcsolatot kialakítani már két éve, nem érzem amgam a csapat tagjának, és bár a főnök engem saját partnereként kezel, a régebben ott lévő hasonló munkakörben lévő ember mégis úgy érzem többre van értékelve, és nem is érzem, hogy ez valaha változna, szóval úgy mondanám gyakornoknak érzem magam mellette, már több mint két éve, és ez érzelmileg eléggé leépített. Valamint beleszerettem egy kollégába aki összejött egy másikkal, ez is nagyon rossz azon a pár napon, mikor bent vagyok, de az is hogy ez a kapcsolat munkahelyi támogatást is kap úgymond, tehát azokból a kétszemélyes projektekből ami az egyiküké én alapból kiszorulok, hogy ők ketten csinálhassák.


Igazából szeretném azt a bizalmat, ami a kollégám megkap, de nem tudom megkaphatom e valaha, és nagyon kellemetlen ez a másik szituáció is. Miközben ez a munkahely, és a főnök is szuper, nem szívesen hagynám cserben sem úgymond. Mit tennétek így?


2019. jún. 17. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Alap jótanács, a munkát nem szabad keverni a magánélettel. Tudom, néha nehéz, de meg kell tanulni, elvégre dolgozni mész, nem 'qválkodni'.

Ha jó a munka, jó a pénz, maradnék.

2019. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegre az előnyökkel. Jó főnök, munkakör amit szeretsz, jó pénz, stabilitás.

Rossz kapcsolat a kollégákkal, kavarás, csókosok, korlátozott előrelépési lehetőség.

Innentől kinek mi a fontos: engem a pénz és a stabilitás érdekelne, a többi nem. Egy munkahelyen feladatok vannak és azok elvégzése számít, a smúzolás nem. A haverkodás, a dugás, a kavarás, a fúrás nem munkahelyre való és csak az érdemi munkát hátráltatja, valamint leveszi az ember energiáját. Te is csak vesztettél a "szerelemmel", mert elvesz a teljesítményedből.

Hogy neked mi számít, az csak te tudod.

2019. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy érzelmileg leèpített a hely. Ezenkívül ott van még egy viszonzatlan szerelem is, de vannak előnyök is. Mérlegeld, ha abszolút nem megy, akkor dobj fel egy èrmèt, és rá fogsz jönni, hogy melyik oldalàban remènykedsz.
2019. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A helyedben nem rágódnék ezen:

_böngésző_álláskeresés_állasinterjú_új munka, új közösség_új célok kitűzése - - - >ahelyett hogy poshadnál és a múlttal és másokkal foglalkozol,tervezd újra a dolgaid és lendületet, célokat kap a életed.

2019. jún. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!