Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjú lemondását...

Állásinterjú lemondását hogyan élitek meg cég oldalról?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hullajtanak könnyeket. Legfeljebb furcsa, hogy valaki nem tudja eldönteni, hogy mit akar. De akkor jobb is ha nem megy.
2019. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aznapra 8 másik jelentkező van behívva, nem igazán visel meg.
2019. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én mondtam most le, és nem igazán ez látszott rajtuk 2#
2019. jún. 18. 14:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, rengeteg más hülyével találkozok a munka során, 1 állásinterjú lemondó nem igazán oszt-szoroz. Inkább bosszantó, hogy új jelölteket kell keresni, ami idő és pénzenergia.
2019. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

> Aznapra 8 másik jelentkező van behívva, nem igazán visel meg.

Te hol élsz?

2019. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális munkahelyen. Ne a gyárakból indulj ki, céges pozíciókra magas a kereslet, de nem is 200 a bruttó.
2019. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Szoftverfejlesztő vagyok. A cégünk folyamatosan keres munkaerőt, de egyszerűen nincs normális. 200 nettó a heti fizetés alatt van. Elég normális munkahely? Gyár, lol...
2019. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én voltam a tűz közelében... Vagyis a tűz közelében levő emberke közelében.

Felmondott a csoportvezetőnk, ezért egy másik emberkét neveztek ki a helyére, de neki volt másik pozíciója is. Egy darabig mindkettőt egyszerre vitte, majd nagy nehezen feladott a cégünk egy álláshirdetést az új csopvezünk előző pozíciójára.

Több esetben is előfordult, hogy a jelölt nem jött el. Sajnos általában nem mondta le, nem szólt, hanem egész egyszerűen nem jelent meg és nem vette fel a telefont.


Azért ez nem túlzottan esett jól az újdonsült csopveznek.



Nehezen találtunk embert és ő se vált be, nekem ez fura, mert nehéz jobb állást találni. Gyárat, kasszát könnyű, irodai adminisztrátort közepes, de ezeknél jobbat bitangnehéz.

2019. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez a tapasztalatom, mint a 8-asnak.

Sokan szó nélkül nem jönnek el. Aki lemondja, az legalább normálisan állt hozzá, és mi is jobban tudtunk tervezni.

Mondjuk az én csopvezem díjazta ha elmaradt egy interjú, mert púp volt a hátán az összes.

2019. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!