Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerelmes belém?

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Az egyik férfi munkatársamról van szó,aki egyben a feletessem is.Pár hónapja furán viselkedett velem (bókolt,kedves volt nagyon ,már furcsa is volt)de nem vettem róla igazából tudomást,mert párom van.Viszont nem rég jött egy új munkatársunk aki nő,azóta állandóan megbánt szavakkal,ott szól be ahol tud.Már az új munkatársunk dönthet sok mindenben.Hozzám már alig szól,ha szól akkor kb 10 perc múlva meg is bánt.(amit én nem mutattok ki azért sem neki)elhívja néha az új lányt beszélgetni,engem meg ott hagynak. stb ez mi ?
2019. jún. 18. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megbántottad őt esetleg nem tudatosan?


Azt írod bókolt; lehet próbált kedves lenni, nyitni Feléd, Te pedig "nem vetéél róla tudomást"; vagyis ignoráltad a közeledését, amit a szívére vett.


Az új lány viszont lehet veszi a lapot, barátkozik vele, viszonozza a közeledést (ami nem feltétlenül szerelmi).


Szerintem ez lehetett, hogy úgy érezte, kedves lett volna Veled, Te meg elzárkóztál előle, nem viszonoztad ezt.

2019. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves voltam vele, de természetesen csak hogy ne legyen félre érthető. Most is kedves vagyok, amíg meg nem bánt. Utánna már tudomást sem veszek nagyon róla. Az új lány az nem túl kedves.
2019. jún. 18. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet Rajtad vezeti le a feszültséget, mert veled meg meri tenni, de az új lánnyal nem.
2019. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam.
2019. jún. 18. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Lecserélt, most az új pipinek nyal.
2019. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!